Gwiazdy

Oprah Winfrey startuje z nowym programem. Co dalej z magazynem dziennikarki?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Oprah Winfrey jest jedną z najpopularniejszych amerykańskich prezenterek, która przez lata pracowała na swoje uznanie. W tym roku w jej życiu zawodowym szykują się pewne zmiany. Dziennikarka startuje z nowym programem poświęconym tematyce rasizmu. Z druku znika jednak jej ukazujący się od dwóch dekad magazyn. Skąd taka decyzja?

Oprah Winfrey - nowy program "The Oprah Conversation”

Oprah Winfrey jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych dziennikarek w Stanach Zjednoczonych. Przez lata pracowała na swoją renomę. Na wywiad z nią decyduje się wiele znanych osób, np. była pierwsza dama USA Michelle Obama. Prezenterka może się też pochwalić znajomością z Meghan Markle i księciem Harrym, na których ślubie pojawiła się w 2018 roku.

Prezenterka jest mocno zaangażowana w sprawy społeczne. Nie dziwi więc temat jej najnowszego programu, który startuje 30 lipca. W talk-show "The Oprah Conversation” poruszany będzie problem rasizmu w Stanach Zjednoczonych. Winfrey spotka się w nim m.in. z Ibramem X. Kendim, twórcą książki "Jak być antyrasistą" czy Emmanuelem Acho, byłym futbolistą.

Magazyn Oprah Winfrey

Oprah Winfrey zmienia również formułę wydawanego przez siebie od 20 lat magazynu "O, The Oprah Magazine". Podjęto bowiem decyzję o wycofaniu pisma z druku. Jego ostatni papierowy numer ukaże się w grudniu tego roku. Potem będzie się pojawiał jedynie w wersji elektronicznej. Tym sposobem wydawcy chcą nadążyć za współczesnym czytelnikiem. Nie wiadomo, czy taka decyzja będzie wiązała się ze zwolnieniami w redakcji miesięcznika.

Zobacz także:

Kolejne rozstanie w show-biznesie. Vanessa Morgan rozwodzi się po 6 miesiącach małżeństwa

Buty Michaela Jordana na aukcji w Christie's. Cena przyprawia o zawrót głowy

#Womesupportingwomen, czyli gwiazdy pokazują na Instagramie siłę kobiecego wsparcia

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości