Olga Frycz pierwszy raz o nadużywaniu alkoholu. "Dla mnie nigdy nie kojarzył się z celebracją"

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
pudelek.pl
Olga Frycz pomaga zwierzętom
Olga Frycz pomaga zwierzętomDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Olga Frycz należy do tego grona gwiazd, które rzadko udzielają wywiadów. Ponadto aktorka niechętnie ujawnia prywatne szczegóły ze swojego życia nawet w social mediach. W najnowszej rozmowie zrobiła jednak wyjątek i otworzyła się na intymne tematy dotyczące jej przeszłości.

Olga Frycz wspomina dawny związek

Olga Frycz udzieliła niedawno osobistego wywiadu, w którym zdradziła szczegóły ze swojej przeszłości, o których dotychczas niewiele wspominała. W trakcie wywiadu wspomniała o swojej relacji z 16 lat starszym reżyserem Jackiem Borcuchem, którego poznała na planie filmu "Wszystko, co kocham". Kilka lat temu ich relacja była bardzo głośną sprawą, o której media długo nie potrafiły zapomnieć. Jak po latach oceniła aktorka - jej zachowanie wynikało z zakochania w starszym artyście.

- Bardzo mi się dostało, ja miałam wtedy 23 lata, no i byłam skandalistką. […] To jest dla mnie rzecz haniebna, już teraz wiem, że nigdy więcej bym się w taką sytuację nie wplątała, natomiast wytłumaczeniem była miłość – przyznała w podcaście "Żurnalista".

Olga Frycz szczerze o nadużywaniu alkoholu

Poza wyznaniem na temat swojego związku, który zakończył się w 2015 roku, Olga wspomniała o kłopocie, z którym mierzyła się tuż po przeprowadzce do Warszawy. Aktorka miała zaledwie 26 lat i nie kryje, że nadużywała wówczas alkoholu - wcale nie w kontekście imprez i wieczornych wyjść. Od tamtego czasu Olga Frycz unika tego typu napojów, ponieważ nie kojarzą jej się z niczym pozytywnym, a raczej – z mrocznym etapem w jej życiu. Ostatecznie zrezygnowała z używki, gdy spodziewała się narodzin swojego pierwszego dziecka - Heleny, która przyszła na świat w 2018 roku.

- Ja piłam sama, to nie było tak, że chodziłam na imprezy. Ja w ogóle teraz nie piję alkoholu, w ogóle. Uważam, że alkohol jest najgorszą trucizną na świecie i to jest trucizna, która zatruwa całe rodziny. W każdym razie dla mnie alkohol nigdy nie kojarzył się z celebracją – tłumaczyła aktorka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz więcej:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: pudelek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości