Gwiazdy

Olga Frycz zaoszczędziła na fryzjerze. Efekt? "Coś poszło nie tak"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Olga Frycz

Olga Frycz zamarzyła o nowym odcieniu włosów. Pewna swoich umiejętności oraz ufając instrukcji od producenta farby, poddała się domowej metamorfozie. Niestety kolor nie przypominał tego na pudełku. Zdjęcie po nieudanej koloryzacji aktorka opublikowała w sieci. - Kurczaczek - piszą pieszczotliwie fani.

Kim jest Olga Frycz? Kariera i życie prywatne gwiazdy

Olga Frycz to córka znanego i cenionego aktora Jana Frycza. Poszła w jego ślady i również związała się z branżą filmową. Widzowie kojarzą ją z ról w filmach takich jak, m.in. "Wszystko, co kocham", "Miłość na wybiegu" czy "Płynące wieżowce". Zagrała również w wielu serialach telewizyjnych.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

W życiu prywatnym Olga skupia się na macierzyństwie. Oddaje się wychowaniu 4-letniej córki Helenki. Opieką nad nią dzieli się ze swoim byłym partnerem, Grzegorzem Sobieszkiem. Para była ze sobą kilka lat, w sierpniu 2018 roku się zaręczyli, ale ostatecznie związek nie przetrwał próby czasu. W październiku minionego roku gwiazda poinformowała, że na świat przyszła jej córeczka Zosia. Aktorka niewiele mówi o ojcu dziecka, zachowując prywatność dla siebie.

Olga Frycz i nieudane farbowanie włosów

Aktorka znana jest nie tylko z licznych produkcji filmowych i seriali, ale także z działalności w social mediach. Jej dwa konta cieszą się sporym zainteresowaniem. Olga Frycz prowadzi instagramowego bloga "toja_mama", gdzie dzieli się z internautami przemyśleniami i poradami dotyczącymi macierzyństwa. Inny profil gwiazdy nazywa się "tojafrycz", gdzie pokazuje kulisy pracy i życia prywatnego.

Olga często wykazuje się ogromnym dystansem do siebie. Podobnie jak teraz, kiedy farbowanie włosów nie poszło po jej myśli. Zresztą, spójrzcie sami.

- No, ale na opakowaniu był inny odcień przecież. Był przecież. Taki silver bardziej. Taki nie za żółty. #cośposzłonietak.

Fani nie szczędzili aktorki w komentarzach. Widząc jej podejście do tematu, sami też postanowili pożartować. - Kurczaczek - czytamy pod postem. Ktoś inny znalazł jeszcze jedno porównanie do koloru włosów: "Odcień pasuje do krzesła".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości