Gwiazdy

Olga Bołądź jest w ciąży. Aktorka pochwaliła się zaokrąglonym brzuszkiem

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd? Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Olga Bołądź pojawiła się na jednej z gal w dopasowanej do ciała sukience. Opięta kreacja uwydatniła jej ciążowy brzuszek. Tym samym aktorka wywołała zachwyt i spore zainteresowanie mediów. Podczas rozmów z dziennikarzami gwiazda potwierdziła, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Olga Bołądź w ciąży

Olga Bołądź niewiele mówi o życiu prywatnym. Tym razem zrobiła mały wyjątek. Podczas wtorkowej gali (6 grudnia) gwiazda podkreśliła kreacją ciążowe krągłości. Wszelkie wątpliwości rozwiał moment pozowania na ściance. To właśnie wtedy charakterystycznie ułożyła ręce, chwytając się za brzuch. Jeden z portali zapytał aktorkę, czy spodziewa się kolejnego dziecka.

- To jest piękna i dobra nowina - odpowiedziała.

Olga Bołądź powiększy rodzinę

Olga Bołądź jest już mamą 9-letniego synka, Brunona. Od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Kubą Chruścikowskim, którego chroni przed światem show-biznesu. Próżno więc szukać ich wspólnych zdjęć ze ścianek. Niebawem para powita na świecie nowego członka rodziny. W przeszłość aktorka związana była z Maxem Ryanem oraz z Sebastianem Fabijańskim.

- Poza tym, że gratulujemy i cieszymy się szczęściem Olgi, to myślę sobie, że elegancko z naszej strony byłoby powiedzieć, że to zdjęcie zostało zrobione na gali z okazji 30-lecia Polsatu. Wszystkim koleżankom i kolegom z konkurencji wszystkiego najlepszego? - powiedział dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości