Gwiazdy

Olaf Lubaszenko już tak nie wygląda. Pokazał zdjęcie po operacji: "Trzymajcie proszę kciuki za rehabilitację"

Gwiazdy

Olaf Lubaszenko w ostatnim czasie przeszedł ogromną metamorfozę. Aktor schudł kilkadziesiąt kilo. Wiadomo, że przez lata borykał się z cukrzycą oraz innymi poważnymi problemami, takimi jak otyłość i depresja. W ubiegłym roku zadziwił fanów nagłą zmianą wyglądu. Teraz pokazał pierwsze zdjęcie po przebytej niedawno operacji, które zaprezentowała widzom Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.

Metamorfoza Olafa Lubaszenki

W ubiegłym roku internautów zszokowała drastyczna przemiana aktora. Olaf Lubaszenko miał schudnąć nawet 80 kg. Z korpulentnego i przysadzistego mężczyzny zmienił się nie do poznania. Dieta i aktywność fizyczna zrobiły swoje, a gwiazdor zaczął otwarcie opowiadać o swoich problemach i wcześniejszym, niezdrowym stylu życia. Przez lata stawiał czoło poważnym schorzeniom: cukrzycy oraz idących z nią w parze otyłości i cukrzycy typu II.

To metamorfoza godna podziwu, choć wzbudziła u fanów pewne obawy. Na początku grudnia aktor podzielił się na swoim Instagramie zdjęciem spod kroplówki:

- Na zimę trzeba się trochę naoliwić i podokręcać śrubki - napisał.

Dziś zaś pokazał swoje zdjęcie z "dochodzenia do formy". Jak poinformował, w zeszłą sobotę przeszedł drugą z "planowanych od dawna operacji".

Olaf Lubaszenko po operacji

W opublikowanym niedawno poście aktor poprosił fanów o wsparcie - przed nim czas rekonwalescencji i powrotu do zdrowia:

- Trzymajcie proszę kciuki za rehabilitację?☘️

Jak wyjaśnił, operacja - jedna z dwóch "planowanych od dawna" - jest jednym z przystanków na drodze do odzyskania pełni formy. Wciąż też utrzymuje nowe nawyki żywieniowe. Choć na załączonym zdjęciu wygląda na zmęczonego, na jego twarzy niezmiennie gości ten sam dobrotliwy uśmiech.

Mamy nadzieję, że aktor czuje się już lepiej. Cieszy też niezmiernie, jak wiele wsparcia otrzymuje od fanów i kolegów po fachu.

- Jesteś zwycięzcą! ?? - napisała Honorata Witańska, a Agnieszka Sienkiewicz wysłała dodający otuchy cały szereg serduszek "❤️" -Będzie dobrze ❤️??? - dodał Jan Borysewicz.

- ??❤? Trzymaj się !!! Uwierz w Siebie !!! Dasz radę !!! ✊☘? Well. Pozdrowienia od Dorotki !!! ?? - zachęcał do walki Krzysztof Wellman.

Dołączamy się do tych życzeń zdrowia i siły. Obyśmy wszyscy jak najszybciej mogli zobaczyć aktora w zdrowiu i w pełni sił!

Zobacz wideo: Olaf Lubaszenko szczerze o swoim zdrowiu

Zobacz też:

Maffashion snuje kolejne plany powiększenia rodziny. "Czuję się mamą z powołania"

Ma 55 lat, jest rolnikiem i kawalerem. A do tego - mistrzem karate, który bije rekordy

Wielka Brytania wygrywa z koronawirusem? "Do czerwca wszystkie obostrzenia zostaną zniesione"

Autor: Ola Lipecka

Reporter: Sandra Hajduk

Pozostałe wiadomości