Gwiazdy

Maffashion snuje kolejne plany powiększenia rodziny. "Czuję się mamą z powołania"

Maffashion, Julia Kuczyńska

PrzeAmbitni/x-news

Gwiazdy

Maffashion snuje kolejne plany powiększenia rodziny. "Czuję się mamą z powołania"

Maffashion, Julia Kuczyńska

PrzeAmbitni/x-news

We wrześniu 2020 roku Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, po raz pierwszy została mamą. Razem z Sebastianem Fabijańskim wychowują synka, Bastiana. W najnowszym wywiadzie influencerka zdradziła, że chciałaby mieć więcej dzieci.

Maffashion szczerze o narodzinach syna

Julia Kuczyńska zdecydowała się wyjawić szczegóły dotyczące jej porodu i macierzyństwa w wywiadzie dla serwisu "Baby by Ann" Anny Lewandowskiej. Zdradziła, że planowała ciążę, ale kiedy dowiedziała się, że zostanie mamą, "straciła równowagę w nogach". 

Kuczyńska choruje na niedoczynność tarczycy, w związku z tym w czasie ciąży często musiała odwiedzać lekarza. Prawdopodobnie tylko dlatego mediom udało się wychwycić fakt, że Maffashion spodziewa się dziecka. Ona sama długo nie potwierdzała tej informacji, a w zachowaniu tajemnicy pomagała trwająca pandemia.

Influencerka od początku miała nadzieję, że urodzi siłami natury. Ostatecznie to się nie udało i konieczne było cesarskie cięcie. - Czułam się, jakbym grała w filmie, bałam się, wszyscy wokół mnie latali jak z pieprzem. Miałam myśli: Boże! Żeby nic mu nie było! Jak już go ze mnie wyjmą, żeby oddychał… - wspomina Maffashion.

Wszystko skończyło się dobrze i, mimo że po narodzinach Bastiana codzienność stanęła na głowie, Maffashion nie zrezygnowała z dotychczasowego życia. Już po ok. 8-10 dniach od porodu była w pracy. Przyznała jednak, że udaje jej się godzić obowiązki zawodowe z prywatnymi, bo ma nianię.

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański będą mieć więcej dzieci?

Maffashion zdradziła, że jej partner, aktor Sebastian Fabijański jest świetnym, wpatrzonym w Bastka ojcem. Stwierdziła też, że "czuje się mamą z powołania" i chciałaby mieć więcej dzieci. - Moim marzeniem jest trójka. Choć obecna sytuacja w naszym kraju sprawia, że się tego boję… Muszę dać sobie trochę czasu. Ale też nie chciałabym, żeby różnica wieku była jakaś duża – podkreśliła.

Zobacz wideo: Maffashion o wpadkach modowych: Zdarzyły mi się

Źródło: PrzeAmbitni/x-news

Zobacz także:

Źródło: Baby by Ann |
Co sądzisz o tym artykule?
90
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0