Gwiazdy

Maffashion pokazała zdjęcia z okresu ciąży. "Wtedy zaczęłam być dla siebie mniej surowa pod wieloma względami"

Julia Kuczyńska, Maffashion

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Maffashion pokazała zdjęcia z okresu ciąży. "Wtedy zaczęłam być dla siebie mniej surowa pod wieloma względami"

Julia Kuczyńska, Maffashion

Dzień Dobry TVN

Julia Kuczyńska z okazji Dnia Kobiet przypomniała fanom, jak wyglądała w ciąży. Blogerka modowa wraz ze swoim partnerem, Sebastianem Fabijańskim, kilka miesięcy temu zostali rodzicami. Gwiazda nie ukrywa, że to właśnie w czasie oczekiwania na małego Bastka czuła się najbardziej kobieco. 

Maffashion - jak wyglądała w ciąży?

Kiedy na świat przyszedł syn Julii Kuczyńskiej, ta na chwilę zwolniła tempo, ograniczając aktywność w sieci i skupiając się na rodzinie. Jak sama mówiła, chciała szybko wrócić do formy sprzed porodu. Dzisiaj jednak z sentymentem wspomina czas, kiedy wraz z ukochanym oczekiwali narodzin potomka. Spójrzcie tylko na jej zdjęcie z tamtego okresu:

- Szukałam jakiegoś turbo kobiecego (dla mnie) i wyjątkowego zdjęcia. I chyba wszystkie te z okresu ciąży są dla mnie właśnie takie. Wtedy też mnie kobiety było najwięcej. Wtedy też ja, jako kobieta, zaczęłam być dla siebie mniej surowa pod wieloma względami - czytamy we wpisie blogerki modowej. 

 Fani nie szczędzili Julii komplementów. 

- Oj tak! Jest turbokobieco! Przepięknie. Wszystkiego co najlepsze, bądźmy dla siebie dobre! - napisała jedna z fanek. 

- Pięknie wyglądałaś w ciąży - dodała inna. 

Maffashion: kiedy urodziła?

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański zostali rodzicami 10 września 2020 r. To właśnie wtedy na świat przyszedł mały Bastian Jan. Szczęśliwi rodzice podzielili się wówczas z fanami radosną nowiną w mediach społecznościowych. 

Maffashion i Sebastian Fabijański - od kiedy są razem?

W 2019 r. Maffasion rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem, Czarkiem Jóźwikiem z "Abstrachuje". Zakończenie związku zakomunikowali na Instagramie. Kilka miesięcy później media obiegła informacja, że blogerka modowa ma już nowego partnera. 

Julia znalazła szczęście u boku Sebastiana Fabijańskiego. Para szybko zaręczyła się i oznajmiła fanom, że spodziewają się dziecka.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Maffashion o pokazywaniu dzieci w internecie: Każdy ma do tego prawo. Głupio ściemniać, że dziecko nie istnieje

Co sądzisz o tym artykule?
57
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0