Gwiazdy

Coraz więcej gwiazd eksponuje ciążowe brzuchy w odważnych kreacjach. "Pojawił się taki trend"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Wiadomości z show-biznesu
Wiadomości z show-biznesu Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Z takiego założenia wychodzą gwiazdy, które z dumą eksponują zaokrąglone brzuszki w odważnych stylizacjach. W gronie artystek podążających za wyjątkowym trendem znalazły się między innymi Rihanna, Adriana Lima czy Maja Hyży. W Dzień Dobry TVN o modowych wyborach młodych mam opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Gwiazdy eksponują ciążowe brzuszki

Piękno ciąży można pokazać na wiele sposobów, chociażby przez wyeksponowanie zmian, jakie na przestrzeni dziewięciu miesięcy zachodzą w ciele kobiety. Najlepszym tego dowodem są odważne kreacje, na które decydują się gwiazdy oczekujące na narodziny swoich pociech.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Świat żyje ostatnimi czasy odsłoniętymi ciążowymi brzuchami. Pojawił się taki trend - zauważyła Sandra Hajduk-Popińska, jako potwierdzenie swoich słów wskazując przykład Adriany Limy. - Znana modelka, dziś 40-letnia, w trzeciej ciąży pojawiła się na pokazie Alexandra Wanga w kreacji, w której odsłoniła brzuch - wyjaśniła dziennikarka.

Odważne stylizacje ciężarnych gwiazd

Wyjątkowy trend zyskał popularność dzięki Rihannie, która regularnie odsłania swój ciążowy brzuch w kusych kreacjach, a nawet pokazuje się publicznie w samej bieliźnie. Artystka już wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko i z dumą sięga po ubrania, które podkreślają związane z tym zmiany.

- Jej ciążowe stylizacje są uznawane za bardzo odważne, ale ona jakiś czas temu w wywiadzie dla magazynu Vogue powiedziała: "Słuchajcie, moje ciało nigdy tak nie wyglądało i uważam, że to jest jedyna okazja, by pokazać, jak jest piękne i jak bardzo się zmieniło" - zdradziła Sandra Hajduk-Popińska. Podkreśliła, że także w polskim show-biznesie nie brakuje gwiazd, które chętnie eksponują ciążowe krągłości.

- Nasza Maja Hyży jakiś czas temu też pokazała ciążowy brzuszek w kreacji od Roberta Czerwika (...). Uważam, że to bardzo fajnie wygląda - podsumowała dziennikarka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Edward Berthelot/Contributor

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości