Gwiazdy

Cristiano Ronaldo z nowo narodzoną córką. "Teraz nadszedł czas, żeby być wdzięcznym za życie"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez wróciła do domu z córeczką. Radosną wieść przekazał Cristiano Ronaldo za pośrednictwem Instagrama. Piłkarz podziękował fanom za wsparcie. - Wszyscy czuliśmy miłość i szacunek - napisał.

Cristiano Ronaldo stracił syna

Cristianowi Ronaldo i Georginie Rodriguez grunt usunął się spod stóp. Para spodziewała się bliźniąt. Niestety ich syn nie przeżył porodu. - Pogrążeni w smutku musimy ogłosić, że odszedł nasz synek. Jest to największy ból, jaki może odczuć każdy rodzić. Jedynie narodziny naszej kochanej córeczki dają nam siłę, by przeżyć ten moment z nadzieją i szczęściem - poinformował portugalski piłkarz.

Zobacz wideo: Zagraniczne gwiazdy

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Wierni kibice po rodzinnej tragedii dodali otuchy sportowcowi. Podczas meczu fani Liverpoolu zaśpiewali dla nieobecnego piłkarza pogrążonego w żałobie swój hymn "You'll never walk alone" ("Nigdy nie będziesz szedł sam").

Cristiano Ronaldo opublikował pierwsze zdjęcie córki

Georgina Rodriguez jest już w domu z nowo narodzoną córką, o czym poinformował Cristiano Ronaldo na swoim profilu na Instagramie. Piłkarz zamieścił fotografię z całą rodziną, a w opisie podziękował kibicom za wsparcie.

Nie ma to jak w domu. Gio i nasza córka wreszcie są razem z nami. Chcemy podziękować każdemu za wszystkie miłe słowa i gesty. Twoje wsparcie jest bardzo ważne i wszyscy czuliśmy miłość i szacunek, jakim darzysz naszą rodzinę. Teraz nadszedł czas, aby być wdzięcznym za życie, które właśnie powitaliśmy na tym świecie

Zobacz wideo: 4 lata od śmierci Avicii'ego

4 lata od śmierci Avicii'ego
4 lata od śmierci Avicii'ego Źródło: Dzień Dobry TVN

Fani zasypali piłkarza "serduszkami" i ciepłymi słowami w komentarzach. "Kochamy Cię", "Bądź silny. Urocza rodzina", "Niech Bóg błogosławi Twoją rodzinę", "Miłości i zdrowia dla Was" - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Robbie Jay Barratt-AMA/Getty Images

Pozostałe wiadomości