Auto znanej celebrytki zderzyło się z taksówką. "W takich momentach życie docenia się podwójnie"

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
tvn24.pl
Policja

21 kwietnia na warszawskiej Pradze doszło do kolizji drogowej z udziałem znanej celebrytki. Dwa samochody zderzyły się na styku popularnych ulic stolicy. Na miejsce wezwano policję, ponieważ kierowcy nie potrafili ustalić, kto jest winny. Okazało się, że jedną z osób biorących udział w wydarzeniu była Aleksandra Ciupa.

Warszawa. Aleksandra Ciupa miała stłuczkę

Policja dostała zgłoszenie o zdarzeniu 21 kwietnia po godzinie 9:00. Na skrzyżowaniu zderzyły się taksówka i audi. - Do kolizji doszło, gdy pojazdy zjeżdżały z Ostrobramskiej w Rodziewiczówny. Kierujący nie mogli ustalić między sobą, kto doprowadził do kolizji, dlatego na miejsce została wezwana policja - ustalił reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 15. Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
#BezCukru 15. Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
wideo 2/16

Stołeczni funkcjonariusze przekazali, że sprawę skierowano do sekcji wykroczeń. Najprawdopodobniej sąd zdecyduje, czy zostaną podjęte dalsze kroki prawne.

Ola Ciupa brała udział w kolizji drogowej

Jak się okazało, audi, które brało udział w kolizji, prowadziła Aleksandra Ciupa, modelka i prezenterka telewizyjna znana między innymi z teledysku piosenki Donatana i Cleo "My Słowianie". O sprawie poinformowała, udostępniając relację na Instagramie.

- Delikatna stłuczka. Co za dzień. Ale najważniejsze, że nic nikomu się nie stało. Zdrowie najważniejsze i w takich momentach docenia się to podwójnie - napisała, publikując zdjęcie z kolizji.

Na tvn24.pl znajdziesz zdjęcia ze zdarzenia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Patryk_Kosmider/Getty Images, Twitter

Pozostałe wiadomości