Natalia Zastępa na scenie Dzień Dobry TVN. Wokalistka zaśpiewała utwór "Mantry". "Piosenka jest o tym, żeby zwolnić"

Aktualizacja:

Natalia Zastępa to młoda polska wokalistka o potężnym głosie. Artystka zasłynęła dzięki jednemu z talent show. Obecnie rozwija swoją muzyczną karierę, a także przygotowuje się do egzaminu maturalnego. Jakie ma plany na najbliższą i tę nieco późniejszą przyszłość?

Debiutancka płyta

Rok 2020 był dla Natalii Zastępy bardzo pracowity. Młoda artystka nie tylko pilnie uczestniczyła w lekcjach szkolnych, ale także pracowała nad nowym materiałem. Już na przełomie marca i kwietnia w sklepach pojawi się debiutancki krążek wokalistki. Choć Natalia już od jakiegoś czasu dawkuje swoim fanom pojedyncze utwory, jak przyznała, na płycie pojawią się także single, których do tej pory nikt jeszcze nie słyszał. Natalia w tym roku przystąpi także do egzaminu maturalnego. Co zamierza robić po ukończeniu szkoły?

Chcę kontynuować moją edukację muzyczną. Prawdopodobnie pójdę do troszeczkę innej szkoły muzycznej. Skończyłam pierwszy stopień, drugiego nie zaczęłam, więc to będzie taka kontynuacja mojej edukacji. Studia też planuję, ale jeszcze nie wiem jakie

– powiedziała.

Piosenka "Mantry"

Na naszej scenie wokalistka zaprezentowała jeden z utworów, które zrealizowała wraz z zespołem Sonbird. Jak rozpoczęła się współpraca artystów?
- Poznaliśmy się na festiwalu w Opolu, chociaż znałam ich wcześniej. Jakoś tak wyszło, że pomyśleliśmy, żeby zrobić piosenkę w kolaboracji. Dzisiaj można słuchać naszego numeru "Mantry" – dodała.
Wspomniany utwór to kompozycja Tomasza Morzyduszy oraz Natalii Wrzosińskiej, która jest także autorką tekstu. Za produkcję odpowiadają Michał Pietrzak i Tomasz Morzydusza. Miks i master to zasługa Bartosza Kopyta. O czym opowiada singiel? Jak przyznała wokalistka, utwór ten traktuje o szybkim tempie naszego życia, które sami sobie narzucamy i przez to często gubimy swoją indywidualność.
- "Mantry" to są takie przyzwyczajenia, które czasem nie mają sensu. Piosenka jest o tym, żeby zwolnić. To wszystko, co nas przytłacza, jest niepotrzebne. Nie musimy robić tak jak każdy, możemy po prostu być sobą. Czasami tak automatycznie wchodzimy w jakieś schematy - dodała.
Natalia Zastępa zaprezentowała singiel "Mantry" z gościnnym udziałem zespołu Sonbird. Utwór zapowiada debiutancki album wokalistki, którego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2021 r. Zobaczcie ten wykon.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości