Fanka do Natalii Siwiec: "Skąd te usta?". Modelka odpowiada zadziornie i z humorem

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec od czasu Miss Euro 2012 zyskała dużą popularność. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad milion osób, a zdjęcia budzą wśród fanów zarówno zachwyt, jak i kontrowersje. Gwiazda nie przejmuje się jednak opiniami internautów. Na złośliwe komentarze reaguje w mistrzowski sposób. Zobacz, jak odpowiedziała na pytanie o usta.

Natalia Siwiec – medycyna estetyczna

Natalia Siwiec nigdy nie ukrywała, że korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Gwiazda zdecydowała się na powiększenie biustu oraz na stosowanie botoksu.
Chociaż modelka bardzo dobrze czuje się we własnej skórze, fani są podzieleni. Uroda Miss Euro 2012 często budzi wiele kontrowersji, a internauci swoje opinie chętnie wyrażają w komentarzach. Niedawno Natalia pochwaliła się zdjęciem wykonanym w restauracji. Jedna z internautek zadała bezpośrednie pytanie.

Skąd te usta?

Natalia nie kazała fance długo czekać na odpowiedź.

Z rybnego

– napisała Siwiec.
Wyświetl ten post na Instagramie.

??

Post udostępniony przez N?tH (@nataliasiwiec.official)

Poprawianie urody gwiazd

Gwiazdy coraz częściej ingerują w swoją naturalną urodę, korygują mankamenty i tuszują niedoskonałości. Większość celebrytów otwarcie przyznaje się do korzystania z zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej.
Oprócz botoksu ostatnio modne stały się także doczepy.Na gęste i lśniące włosy zdecydowała się m.in. Natalia Siwiec, Małgorzata Rozenek-Majdan, Doda czy Beata Kozidrak.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Czasami włos wyjdzie idealnie ?

Post udostępniony przez N?tH (@nataliasiwiec.official)

Kanye West prosi Kim Kardashian o wybaczenie. To konsekwencja ostatniego skandalu z udziałem pary. Raper zmaga się z chorobą afektywną dwubiegunową.
Zobacz też:
Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.
Autor: Nastazja Bloch
Pozostałe wiadomości