Natalia Siwiec wróciła z Meksyku i pokazała wyjątkowe zdjęcie córki. "Jeden z piękniejszych dni w naszym życiu"

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec ostatnie 4 miesiące spędziła w Meksyku razem z Mariuszem Raduszewskim i córką Mią. Cała rodzina wróciła do Polski w majówkę. Na miejscu czekali na nich najbliżsi, w tym córka Malwiny Siwiec, która dotąd nie miała okazji poznać swojej sławnej cioci.

Siostra Natalii Siwiec urodziła córkę

Tuż po wylocie Natalii do słonecznego Meksyku jej siostra Malwina urodziła swoją pierwszą córkę. Liwia Pola przyszła na świat 11 stycznia, czyli niespełna tydzień po wylocie jej cioci. Natalia nie miała więc do tej pory okazji poznać swojej siostrzenicy, a Mia kuzynki. Ponieważ siostry często podkreślają, że mają bliski kontakt, jak tylko Natalia wróciła do Polski, od razu spotkała się z Malwiną i jej rodziną. Mia wydaje się zachwycona swoją młodszą siostrą cioteczną.

Natalia Siwiec o spotkaniu Mii z Liwią: "Można oszaleć ze słodkości i miłości"

Pod zdjęciem, na którym widać obie dziewczynki Natalia umieściła wyjątkowy i bardzo osobisty opis: - Kolejny jeden z piękniejszych dni w naszym życiu?Dzień, w którym Mia poznała się z siostrą cioteczną.❣️Można oszaleć ze słodkości i miłości.?KOCHAM - czytamy. O komentarze pokusiły się oczywiście znane koleżanki Natalii: Maffashion, Marcela Leszczak, czy Dominika Grosicka, nie brakuje też zachwytów fanów: "Modeleczki piękne, ❤️ sama słodycz", "Obie przepiękne! Jak laleczki ?" - komentarzy w podobnym tonie jest pod postem naprawdę wiele.
Zobacz wideo: Rey powraca do smaku z dzieciństwa
Zobacz więcej:
Autor: Katarzyna Lackowska
Pozostałe wiadomości