Gwiazdy

Natalia Lesz i jej "Lustro". Posłuchajcie nowego singla artystki

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Natalia Lesz w piosence „Lustro”
Natalia Lesz w piosence „Lustro”Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Natalia Lesz powraca z nowym materiałem. 12 maja odbyła się premiera singla "Lustro". Na naszej scenie artystka zaprezentowała autorską piosenkę. Jak wam się podoba?

Natalia Lesz prezentuje nowy utwór

Natalia Lesz wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN i wykonała premierowy singiel "Lustro". Utwór opowiada o spotkaniu, które każdy z nas odbywa sam ze sobą. Te z kolei często bywają nieuniknione i niełatwe. 

- Sama kompozycja muzyczna jest dla mnie bardzo ważna, ale musi ona współgrać z warstwą tekstową – mówiła Natalia Lesz w rozmowie z radiową Jedynką. – Jestem z zawodu aktorką, więc warstwa tekstowa jest dla mnie tak samo ważna, jeśli nie ważniejsza, od samej muzyki – zaznaczyła wokalistka.  

Natalia Lesz – kto to?

Natalia Lesz to polska aktorka i piosenkarka. Przez osiem lat uczęszczała do Szkoły Baletowej w Warszawie. Trenowała również łyżwiarstwo figurowe. W 2004 ukończyła studia na Wydziale Aktorskim na Uniwersytecie Nowojorskim i Łódzką Akademię Muzyczną, im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów na Wydziale Wokalno-Aktorskim

Na rynku muzycznym zadebiutowała w 2008 roku albumem studyjnym "Natalia Lesz". Z promującym płytę singlem "Power of Attraction" dotarła do 24. miejsca notowania amerykańskiego magazynu "Billboard" Hot Dance Club Songs. Występowała także jako support przed koncertami Céline Dion, Miki i Patrici Kaas. W 2011 wydała drugi album studyjny pt. That Girl, który uzyskał status złotej płyty.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości