Gwiazdy

Monika Olejnik w kostiumie kąpielowym. Uznano, że wygląda jak aktorka ze "Słonecznego patrolu"

Gwiazdy

Jakub Kamiński/East News

Monika Olejnik zachwyciła fanów zdjęciem z plaży. Dziennikarka nieustannie zachwyca formą i doskonałą figurą. W komentarzach natychmiast pojawiły się nawiązania do kultowego serialu.

Monika Olejnik w stroju kąpielowym

Monika Olejnik znana jest nie tylko z bezkompromisowego dziennikarstwa, ale również z pasji do mody i miłości do sportu. W jej mediach społecznościowych regularnie pojawiają się zdjęcia z treningów, które budzą podziw wśród obserwatorów gwiazdy TVN.

Jak na prawdziwą fankę aktywności fizycznej przystało, Monika Olejnik śledzi poczynania polskich sportowców walczących o medale na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Na Instagramie przyznała, że obserwowanie zmagań zawodowców jest dla niej najlepszą motywacją.

- Sukcesy olimpijczyków inspirują. "Bez litości w dążeniu do doskonałości" - napisała dziennikarka.

Wpis został opatrzony zdjęciem w czerwonym stroju kąpielowym, który wielu fanom skojarzył się z legendarnymi uniformami ratowniczek z serialu "Słoneczny patrol". Pod postem dziennikarki zaroiło się od komplementów: "W tym czerwonym kostiumie kąpielowym wygląda Pani jak z filmu "Słoneczny patrol", "Podziwiam pani determinację i formę... no jest pani dla mnie wzorem!!!", "Ładna, zgrabna, inteligentna, super zestaw" - pisali zachwyceni.

Sportowe pasje Moniki Olejnik

Prywatnie Monika Olejnik jest związana z dziennikarzem sportowym, Tomaszem Ziółkowskim, który podobno zaraził gwiazdę pasją do biegania. To jednak nie jedyna dyscyplina, którą zainteresowała się prowadząca "Kropkę nad i". Po ponownym otwarciu siłowni Monika Olejnik pochwaliła się zdjęciem z treningu bokserskiego.

- W sporcie, jak w życiu. Od siły ważniejsze jest #myślenie #wytrzymałość #zdrowie #kultura #szybkość - daje nam #wolność #sport to #siła rozumu - napisała gwiazda.

Zobacz wideo: Monika Olejnik słynie z ciętego języka i trudnych pytań. „Często było tak, że goście się obrażali po programie”

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości