Gwiazdy

Monika Olejnik zachwyca formą w bikini. "Figura nastolatki"

Gwiazdy

Jakub Kamiński/East News

Monika Olejnik postanowiła odpocząć od natłoku codziennych obowiązków i wybrała się na urlop do Włoch. Beztroski wypoczynek nie przeszkodził jej jednak w śledzeniu rywalizacji naszych sportowców na Igrzyskach Olimpijskich. Dziennikarka uczciła złoty medal polskiej sztafety mieszanej, wykonując swój własny trening w wodzie, a nagraniem podzieliła się w mediach społecznościowych. Widok jej idealnej sylwetki w stroju kąpielowym zachwycił internautów.

Monika Olejnik na urlopie kibicuje polskim olimpijczykom

Dziennikarka prowadząca program "Kropka nad i" chętnie korzysta z mediów społecznościowych, a jej instagramowy profil śledzi ponad 130 tysięcy osób. Za jego pośrednictwem Monika Olejnik dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia. Publikowane przez nią posty wyraźnie wskazują, że uwielbia uprawiać sport. Na Instagramie wspomina o regularnych treningach i chętnie pokazuje swoją smukłą, zadbaną sylwetkę.

Monika Olejnik w bikini

Monika Olejnik przebywa obecnie na wakacjach we Włoszech i dzieli się w sieci zdjęciami z podróży. Okazuje się, że nie tylko aktywnie odpoczywa, ale też pilnie śledzi rywalizację polskich sportowców na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. W uznaniu sukcesu sztafety mieszanej, która zdobyła złoty medal, dziennikarka wykonała trening w morzu.

Z okazji sukcesu naszej sztafety na igrzyskach olimpijskich trening biegowy w wodzie

- czytamy pod fotkami i filmikiem, które opublikowała na Instagramie. Uwagę fanów zwróciła jej wysportowana sylwetka w bikini.

- "Figura nastolatki. Podziwiam, ogromnie szanuję", "Jaka piękna syrenka", "Świetna forma" - pisali internauci, życząc dziennikarce udanego wypoczynku. Aktorka Maja Ostaszewska umieściła w komentarzu czerwone serduszko.

Zobacz wideo: Monika Olejnik słynie z ciętego języka i trudnych pytań. „Często było tak, że goście się obrażali po programie”

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości