Gwiazdy TVN wystąpią w "Milionerach". Jakich pytań najbardziej się obawiają?

Źródło: Dzień Dobry TVN
Gwiazdy TVN walczą o milion złotych
Gwiazdy TVN walczą o milion złotych
Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Pan Jacek - najnowszy polski milioner
Pan Jacek - najnowszy polski milioner
Milion na marzenia
Milion na marzenia
Milionerzy – pytania dla prowadzących
Milionerzy – pytania dla prowadzących
Z okazji 25-lecia TVN w specjalnym odcinku "Milionerów" na fotelach uczestników zasiądą gwiazdy naszej stacji - Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński oraz Tomasz Jakubiak i Michel Moran. Pieniądze, które wygrają, zostaną przekazane na rzecz Fundacji TVN i wesprą budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży. Kamera Dzień Dobry TVN odwiedziła graczy na planie teleturnieju. Jakie towarzyszyły im emocje?

"Milionerzy" - Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński

TVN rozpoczął nadawanie 3 października 1997 roku. Nieprzerwanie od 25 lat programy naszej stacji goszczą na ekranach telewizorów. W ramach tego wyjątkowego jubileuszu zostanie wyemitowany specjalny odcinek teleturnieju "Milionerzy". O główną wygraną zawalczą prowadzący Dzień Dobry TVN: Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński.

- Trochę są emocje jak przed maturą. Ja bym bardzo nie chciała pytań z matematyki. Mój tato cierpi z tego powodu bardzo. Jako ekonomista zawsze chciał, żebym liczby kochała i rozumiała. Nie, nie, nie - przyznała Małgosia.

- Chyba byłoby łatwiej, gdybyśmy byli po prostu uczestnikami i grali o pieniądze dla siebie. Natomiast my gramy o pieniądze dla Fundacji TVN. Ta presja jest podwójna, bo chcielibyśmy wyciągnąć jak najwięcej kasy dla dzieci na Centrum Psychiatrii, które jest budowane przez Fundację - dodał Krzysztof Skórzyński.

"Milionerzy" - Tomasz Jakubiak i Michel Moran

W teleturnieju weźmie udział również reprezentacja programu "MasterChef Junior", czyli Tomasz Jakubiak i Michel Moran.

- Są dwa rodzaje pytań. Te, gdzie znamy odpowiedź od razu, ale są też pytania, nad którymi trzeba się zastanowić, przeczytać kilka razy - mówił Michel.

Hubert Urbański życzy uczestnikom powodzenia i trzyma za nich kciuki.

- Wszyscy, którzy tu siadają, mam na myśli gwiazdy TVN-u, mają ugruntowaną pozycję, robią wspaniałe projekty, z tego są znani. I nagle wracają do podstawówki i dają się odpytywać jak dzieci. To już samo w sobie jest godne podziwu - podkreślił prowadzący.

"Milionerzy". Specjalny odcinek z gwiazdami. Kiedy emisja?

Specjalny odcinek "Milionerów" zobaczymy w poniedziałek 3 października o godz. 20:55 na antenie TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Reporter: Szymon Brózda

podziel się:

Pozostałe wiadomości