Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Konflikt Hani i Mikołaja trwa. Padną mocne słowa

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 6". Grzegorz pociesza Angelikę
"Hotel Paradise 6". Grzegorz pociesza Angelikę
wideo 2/3

W "Hotelu Paradise" aż kipi od emocji z powodu sprzeczek i krzyków. Hania i Mikołaj będą kontynuować kłótnię, co nie spodoba się reszcie uczestników show. Nerwowa sytuacja niespodziewanie odbije się rykoszetem na Angelice. Czy nowy dzień przyniesie nieco więcej spokoju?

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 26. odcinku?

W poprzednim odcinku, tuż przed Rajskim Rozdaniem, Hania i Mikołaj poważnie się pokłócili. Choć uczestniczka odgrażała się, że podczas eliminacji nie stanie za swoim dotychczasowym partnerem, to jednak w ostatniej chwili zmieniła zdanie. I tak Mikołaj musiał wybrać - czy chce dać szansę Camilli, czy jednak wytrwa w związku z Hanią.

Mikołaj bił się z myślami, a mimo to postawił na Hanię. Niestety, szybko pożałował swojej decyzji. W 26. odcinku programu zobaczymy kontynuację żarliwego konfliktu. Wiele wskazuje na to, że ich romantyczna relacja, którą do tej pory tworzyli, jest już przeszłością. Nie pozostanie im nic innego, jak tylko czekać na wejście nowych singli. Co zaskakujące, Angelika, najbliższa przyjaciółka Hani, zostanie wplątana w aferę. Dziewczyny będą musiały sobie sporo wyjaśnić.

Następnego dnia mieszkańcy rajskiej willi obudzą się z lepszymi humorami. Klaudia El Dursi zaprosi wszystkich na plażę, gdzie będzie czekała na nich sportowa konkurencja. Trening cardio wszystkim dobrze zrobi i pozwoli uwolnić negatywną energię.

Marek i Magda coraz bardziej się do siebie zbliżają i spędzają sporo czasu sam na sam. Tematy do rozmów im się nie kończą. Czyżby mieli wysunąć się na prowadzenie jako jedna z najsilniejszych par w reality show? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości