Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcia ze ślubu młodszego brata. "Jako świadek się sprawdziłem"

przystojny polski aktor

Mikołaj Roznerski w zeszłym roku odwołał swój ślub z Adrianną Kalską, który miał się odbyć we Włoszech. Ich bajeczne plany pokrzyżowała pandemia. Jak się okazuje, aktora nie ominęła jednak rodzinna uroczystość, ponieważ właśnie opublikował zdjęcia ze ślubu swojego brata.

Rodzeństwo Mikołaja Roznerskiego

Mikołaj Roznerski wychowywał się w Rolantowicach, gdzie jego ojciec rolnik uprawiał 60 hektarów ziemi, a także hodował świnie i owce. Aktor dorastał ze swoim bratem, Piotrem i siostrą, Agatą. Kiedy miał 13 lat, jego rodzice się jednak rozstali.
- Ja zostałem z tatą, a mój brat i siostra zostali z naszą mamą. Natomiast bardzo się staraliśmy tego pilnować, żeby te więzi cały czas były - mówił Mikołaj Roznerski w Dzień Dobry TVN.

Brat Mikołaja Roznerskiego wziął ślub

Rodzeństwo Roznerskich wspiera się w przełomowych chwilach. Można to wywnioskować po najnowszych zdjęciach, które Mikołaj opublikował w mediach społecznościowych. Okazało się, że w mijający właśnie weekend młodszy brat aktora wziął ślub.
- W końcu ślub! Młodego Roznera ożeniłem, auto przystroiłem, jako świadek się sprawdziłem #AgnieszkaPiotrRoznerscy - napisał Mikołaj Roznerski na Instagramie.
Na fotografiach widać, jak artysta pozuje do pamiątkowych ujęć w stylowym jasnym garniturze w kratkę w towarzystwie Piotra Roznerskiego, jego żony Agnieszki i świadkowej. Na pierwszy rzut oka widać, że dobre humory ich nie opuszczały. Zauważyli to również fani, którzy w komentarzach gratulowali młodej parze. Wielu z nich dopytywało także o ślub Mikołaja Roznerskiego. Pisali: "Dwóch wspaniałych braci i piękna panna młoda", "Taki świadek, to nie świadek, a skarb. Moje gratulacje", "Takiego przystojnego świadka też bym chciała" czy "No to teraz twoja kolej".
Myślicie, że Mikołaj Roznerski wkrótce też stanie na ślubnym kobiercu?
Siła rodzeństwa Roznerskich. Zobacz wideo:
Zobacz też:
Autor: Sabina Zięba

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości