Gwiazdy

Mikołaj Roznerski i Anna Kalska zaręczyli się

Gwiazdy

Mikołaj Roznerski i Anna Kalska zaręczyli się. Polski aktor oświadczył się Adzie kilka tygodni temu w Wenecji. Opowiadają o planach na wspólną przyszłość.

Mikołaj Roznerski i Anna Kalska zaręczyli się

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska poznali się cztery lata temu na planie serialu "M jak miłość", a od dwóch lat tworzą udany związek. Podczas ich ostatniego wypadu do Wenecji para miała się zaręczyć.

Znajomy z otoczenia pary zdradził dla jednego z magazynów plotkarskich, że Mikołaj i Adrianna zaręczyli się w Wenecji. Para wyruszyła w podróż i właśnie podczas jednego z romantycznych wieczorów wyznała sobie miłość.

Potem popłynęli gondolą. I właśnie wtedy Mikołaj, niczym bohater filmowej komedii romantycznej, uklęknął przed Adrianą, trzymając w dłoniach pierścionek. Jej w pierwszej chwili z wrażenia odjęło mowę. Ale gdy odzyskała głos, bez wahania powiedziała: tak.

– przyznał informator tabloidu.

Więcej:

Mikołaj Roznerski i Anna Kalska zaręczyli się: czy to prawda?

Pytany o zaręczyny ekranowy Marcin z "M jak miłość" nie potwierdził, ani też nie zaprzeczył, że oświadczył się swojej wybrance. Aktorzy unikają pytań o życie prywatne w wywiadach, skupiając się tylko na pracy.

Prawdopodobne para planuje już ślub, który ma się odbyć w przyszłym roku. Na przyjęciu zagoszczą najbliżsi bowiem para chce, aby ślub był kameralny.

Autor: Bernadetta Jeleń

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości