Gwiazdy

Katy Perry i Orlando Bloom wezmą ślub w wyjątkowym miejscu 

Katy Perry i Orlando Bloom pozują z pierścionkiem zaręczynowym

Fot. https://www.facebook.com/katyperry/

Gwiazdy

Katy Perry i Orlando Bloom wezmą ślub w wyjątkowym miejscu 

Katy Perry i Orlando Bloom pozują z pierścionkiem zaręczynowym

Fot. https://www.facebook.com/katyperry/

Katy Perry i Orlando Bloom są parą od trzech lat. W lutym tego roku para się zaręczyła. Nadszedł czas na ślub. Gdzie odbędzie się przyjęcie weselne Katy Perry i Orlanda Blooma? Najprawdopodobniej będą to wnętrza zamku.  

Katy Perry i Orlando Bloom zaręczyli się w Walentynki. 34-letnia Katy i 42-letni Orlando podzielili się radosną nowiną za pomocą mediów społecznościowych.  Katy Perry wyznała, że Orlando oświadczył się jej w helikopterze!

 

Byliśmy na kolacji, myślałam, że później pójdziemy na wystawę do galerii sztuki, ale Orlando zaplanował coś innego. Wsiedliśmy do helikoptera, był szampan. Orlando wszystko, co chciał powiedzieć, miał zapisane w notatkach

- wyznała Katy Perry w programie Jimmy Kimmel Live 

Po takich zaręczynach ślub z pewnością będzie wyjątkowy. Wiosną amerykański Cosmopolitan donosił, że  Katy i Orlando planują ślub we wnętrzach zamku Kopciuszka w Disney Worldzie. Ceremonia miałaby być skromna. 

Najnowsze doniesienia jednak mówią o tym, że Katy i Orlando planują ślub owszem w zamku, ale w nieco odmiennym otoczeniu. Katy i Orlando chcą wziąć ślub na zamku w stylu gotyckim w Irlandii. Brytyjskie tabloidy donoszą, że para wybrała gotycki zamek Ashford. Media rozpisują się, że Katy Perry organizacją przyjęcia ma się zająć sama, zrezygnowała z pomocy organizatora ślubów. Według informacji National Enquirer - Katy ma plan wykorzystać własne pomysły, a pomoc poprosi jedynie swoich asystentów i stylistów. 

Który zamek jest według ciebie  piękniejszy? Głosuj w sondzie.

Który zamek jest według ciebie piękniejszy?

Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wynikiZarówno Katy Perry, jak i Orlando Bloom maja za sobą związki małżeńskie. Katy przez 14 miesięcy była żoną Russella Blunda. Para rozstała się w 2011 roku. Orlando był żonaty z Mirandą Kerr, którą poślubił w 2010 roku. Małżeństwo pary przetrwało trzy lata. Orlando i Miranda mają ośmioletniego  syna - Flynna. 

Orlando Bloom jest znany z ról w filmach: Władca Pierścieni - gdzie wcielił się w rolę Legolasa, Piraci z Karaibów - gdzie zagrał Willa Turnera oraz z Troi - gdzie zagrał Parysa. 

>>> Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
54
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0