Gwiazdy

Mikołaj Roznerski bał się, że nie zda matury: "Nie byłem orłem w szkole, raczej jastrzębiem na podwórku"

Gwiazdy

aktor

Mikołaj Roznerski uchodzi za jednego z najbardziej lubianych polskich aktorów. Choć dziś cieszy się uwielbieniem fanów, jego droga do sukcesu nie była łatwa. W ostatnim wpisie na Instagramie wyznał, że przed laty miał obawy, czy uda mu się zdać egzaminy maturalne.

Kariera Mikołaja Roznerskiego

Obecnie Mikołaj Roznerski jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Występuje w filmach i serialach, a na Instagramie obserwuje go aż ponad pół miliona osób. Nie zawsze jednak tak było. Zanim zaczął pracę jako aktor, nie miał lekko i chwytał się dorywczych prac, by móc utrzymać się w Warszawie.

- Od razu po tym, jak wylądowałem w Warszawie, odśnieżałem Marszałkowską. To była moja pierwsza robota . A potem rozdawałem nieszczęsne ulotki pod Rotundą. To było obciachowe, bo zawsze spotykałem kolegów, którzy już pracowali w zawodzie. Oni grali w teatrach, a ja im wręczałem ulotki - wspominał Roznerski w wywiadzie dla "Plejady".

Mikołaj Roznerski o maturze

Teraz Mikołaj Roznerski podzielił się kolejną historią z młodzieńczych lat. Nawiązał do rozpoczęcia matur i życzył w mediach społecznościowych tegorocznym maturzystom powodzenia. Dodał także, że sam jest "rozczochrany, muśnięty słońcem i szczęśliwy". W dalszej części wpisu przytoczył zabawną historię. Okazało się, że miał obawy, iż sam nie zda egzaminu dojrzałości.

- Moja anegdotka: Jako, że nie byłem orłem w szkole, raczej jastrzębiem na podwórku , więc miałem obawy co do swojego egzaminu dojrzałości, że go po prostu nie zdam. Wymyśliłem sobie, że jeżeli nie zdam, a byłem bardzo zafascynowany Witkacym, to będę szukał jego grobu (bo miejsce jego pochówku wtedy nie było znane) i zabawię się w poszukiwacza do następnej matury - napisał aktor na Instagramie.

Jego marzenia jednak legły w gruzach, ponieważ usłyszał, że inni odkrywcy go wyprzedzili. Przed egzaminami media obiegła informacja, że Mikołaj nie ma już czego szukać.

- Niestety, kilka dni przed maturą przeczytałem, że grób Witkacego został odnaleziony na Podlasiu. Wiec załamany tym, że mój alternatywny plan się spalił, poszedłem zdać maturę. Innego wyjścia nie miałem - dodał.

Siła rodzeństwa Roznerskich. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości