Gwiazdy

Michel Moran lubi gotować dla żony. Nam zdradził, co najczęściej jej serwuje i jakiego jedzenia warto się wystrzegać

Gwiazdy

Uwielbiany przez widzów juror "MasterChefa" i "MasterChefa Juniora" chętnie spędza czas w domowym zaciszu. Przyznaje jednak, że brakuje mu wakacji, na które mógłby się wybrać ze swoją żoną, Haliną. Nam Michel Moran zdradził, jakie dania najczęściej serwuje ukochanej.

Michel Moran z żoną na wakacjach

Michel Moran wspomina na Instagramie urlop z żoną sprzed dwóch lat. Para wypoczywała w meksykańskim Tulum. Znakomity kucharz i juror programów "MasterChef" i "MasterChef Junior" przyznał, że od tamtej pory nie był z ukochaną na wakacjach.

- Kiedy ostatnio byliśmy na wakacjach? Ufff... chyba ze dwa lata temu – napisał.

Pandemia i obowiązki zawodowe sprawiły, że Michel nie miał możliwości wyjazdu sam na sam z żoną Haliną. Wielokrotnie podkreślał, że to właśnie z nią najbardziej lubi spędzać wolny czas.

Halina Moran – co gotuje jej mąż?

Michel Moran przyjechał do Polski w 2000 roku. Swoją obecną żonę Halinę poznał w Luksemburgu. Zostali przyjaciółmi, ale w końcu ich relacja zmieniła się w coś więcej i Michel postanowił przeprowadzić się do Polski. Oboje byli rozwodnikami i każde z nich miało już wtedy dzieci. Owocami pierwszego małżeństwa Michela są syn Andrea i córka Solene. Z kolei pani Halina ma dwie córki.

Michel Moran niejednokrotnie podkreślał, że uwielbia spędzać czas sam na sam z żoną. Zdradził nam też, jakie potrawy najczęściej jej serwuje.

- To zabawne, ale Halina uwielbia jedno – kiedy traktuję wszystko bardzo delikatnie, a więc np. nie podaję rozgotowanych ryb. Uwielbia, że tak właśnie gotuję. Tak się gotuje we Francji i w Hiszpanii, że wszystko jest lekkie, soczyste. Nie ma nic gorszego niż rozgotowane jedzenie – stwierdził Moran.

Jakie danie ostatnio szczególnie zachwyciło panią Halinę? – Stek z tuńczyka, którego marynowałem w orientalnym stylu. Żona lubi mocne smaki (…). Potwierdzam, było bardzo smaczne – zdradził mistrz gotowania.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości