Gwiazdy

Michał Wiśniewski opublikował zmysłowe zdjęcie z żoną. Fani gwiazdora są zachwyceni

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Michał Wiśniewski ostatnio częściej niż zwykle dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Zdjęcia z żoną albo dzieckiem w roli głównej są już stałym elementem jego mediów społecznościowych. Tym razem gwiazdor zdradził pikantny szczegół życia intymnego z Polą.

Michał Wiśniewski - życie prywatne

Związki Michała Wiśniewskiego stały się w mediach tematem na tyle popularnym, że wokalista przestał mieć opory, by o nich mówić. Każda jego kolejna miłość była tematem numer jeden na show-biznesowym świeczniku. Pierwszą żoną artysty była Magda Famme, z którą małżeństwo przetrwało do 2001 r.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

W 2002 r. lider "Ich Troje" poślubił Martę Mandrykiewicz, a ceremonia ślubna pary w Kirunie była transmitowana na żywo w programie TVN "Jestem, jaki jestem". Trzecią żoną Michała Wiśniewskiego została Anna Świątczak. W latach 2012-2019 wokalista był natomiast mężem Dominiki Tajner. Pola Wiśniewska jest piątą żoną wokalisty. Para zaręczyła się pod koniec 2019 roku, a kilka miesięcy później wzięła ślub. Razem wychowują syna Falco.

Mimo kilku nieudanych małżeństw muzyk cieszy się świetną relacją ze swoimi dziećmi: 19-letnim Xavierem, 18-letnią Fabienne (dzieci z relacji piosenkarza z Mandaryną) oraz 15-letnią Etiennette i 13-letnią Vivienne (owoce związku z Anną Świątczak).

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Michał i Pola Wiśniewscy chętnie dzielą się swoim uczuciem w sieci. Nie brakuje miłosnych wyznań, czułych gestów, zdjęć i postów, które kipią romantyzmem. Zakochani zakomunikowali fanom, że właśnie pobili swój własny rekord w... całowaniu.

- Milionowy pocałunek - czytamy we wpisie.

Fani gwiazdora i jego żony wydają się być wyjątkowo poruszeni tą nowiną. W komentarzach czytamy: "Najbardziej, co w tym życiu potrzeba, to kochać i być kochanym", "Ładne zdjęcie, świetnie wyglądacie. Michaś, życzę dużo szczęścia dla was", "Piękna z was para".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości