Jaką mamą jest Marta Wiśniewska? Fabienne odziedziczyła po niej pewną cechę

Źródło: Dzień Dobry TVN
Jaka matka, taka córka
Jaka matka, taka córka
Daniel Olbrychski dla Ukrainy
Daniel Olbrychski dla Ukrainy
Wiktor Zborowski dla Ukrainy
Wiktor Zborowski dla Ukrainy
Grażyna Torbicka dla Ukrainy
Grażyna Torbicka dla Ukrainy
Michał Szpak dla Ukrainy
Michał Szpak dla Ukrainy
Łukasz Płoszajski dla Ukrainy
Łukasz Płoszajski dla Ukrainy
Marta Wiśniewska jest mamą 19-letniego Xaviera i 18-letniej Fabienne. Jakie ma relacje ze swoimi pociechami? O tym, oraz o premierze nowego singla, opowiedziała w Dzień Dobry TVN u boku córki, z którą wystąpiła również na scenie.

Jakie cechy łączą Fabienne i Martę Wiśniewską?

Niedaleko pada jabłko od jabłoni - to przysłowie znakomicie sprawdza się w przypadku Marty Wiśniewskiej i jej córki. Fabienne bowiem - podobnie jak mama - kocha taniec. Łączy je również pewna wspólna cecha charakteru.

- Wydaje mi się, że na pewno jesteśmy tak samo uparte. Jest to też dobra cecha, bo dążymy do celu. Pracujemy na to, by osiągnąć ten sukces. To na pewno odziedziczyłam po mamie. (…) W sumie jesteśmy bardzo podobne do siebie - mówiła Fabienne w Dzień Dobry TVN.

Córka wokalistki jest artystyczną duszą i tegoroczną maturzystką. Marzy o tym, by studiować w Akademii Sztuk Pięknych. Jak przyznała, odrobinę stresuje się egzaminem dojrzałości, ale stara się skupić na przygotowaniach. - Mam korepetycje z matematyki (…), polskiego i angielskiego się nie obawiam. Do historii sztuki muszę się jeszcze pouczyć, ale mam troszkę czasu - podkreśliła uczennica.

19-latka może liczyć na wsparcie mamy, z którą ma znakomity kontakt. - Dzielę się z mamą wszystkim. Cokolwiek by się nie stało, od razu dzwonię lub idę do mamy i mówię: "Słuchaj, co się stało…". Mamy więc na pewno przyjacielskie relacje, które zbudowałyśmy na zaufaniu i szczerości. To się opłaciło - tłumaczyła.

Z tymi słowami zgodziła się piosenkarka, która - jak przyznała - nigdy nie była srogim rodzicem. - Nie leży to w moim DNA i wiele razy nad tym ubolewałam. Wychowywałam ich dość bezstresowo. Oni sami wyznaczali sobie granice, których nie chcą przekraczać. Bo wiedzieli, że sami będą ponosić konsekwencje. Dlatego jesteśmy bardziej przyjaciółkami, ale to partnerska, zdrowa relacja. Wie, że jestem jej mamą i ma to gdzieś z tyłu głowy i nie może wszystkiego, ale mamy przyjemne relacje. Dużo o sobie wiemy, dużo rozmawiamy. Lubimy swoje towarzystwo - wyjaśniła Marta Wiśniewska.

Marta Wiśniewska powraca z nowym singlem

Piosenkarka wydała nowy singiel zatytułowany "po(między)". Do teledysku zaprosiła Fabienne, Xaviera i jego dziewczynę. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła wraz z córką. Zobaczcie sami:

Mandaryna w utworze “Po(między)”
Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości