Gwiazdy

Billie Eilish przy nowym projekcie współpracuje z ojcem: "Nasza relacja od lat polega na dzieleniu się muzyką"

Gwiazdy

Podczas pandemii koronawirusa, gdy odwołano wszystkie koncerty i festiwale, wielu muzyków szuka alternatywnych rozwiązań. Artyści wykazują się kreatywnością, by nie stracić kontaktu z fanami. Młoda amerykańska piosenkarka Billie Eilish wpadła na pomysł, by razem ze swoim tatą stworzyć muzyczne show. Ogłaszając projekt w Internecie, podzieliła się wspólnym zdjęciem z czasów, gdy była dzieckiem.

Billie Eilish i Patrick O’Connell - “me & dad radio”

Muzyczne show. To najnowszy projekt amerykańskiej wokalistki Billie Eilish. 18-letnia artystka pracuje nad nim ze swoim ojcem Patrickiem O’Connellem.

Nasza relacja od lat polega też na dzieleniu się ze sobą muzyką. Tata pokazał mi niektóre utwory, które uważam teraz za najlepsze na świecie

- powiedziała Billie Eilish.

Na tym rodzinna współpraca się nie kończy. Wokalistka do programu zaprosi też mamę i brata. Show - według założeń - ma się składać z 6 odcinków. Efekty pojawią się na platformie Apple Music.

Billie Eilish pomaga zwierzętom

Piosenkarka kocha zwierzęta, ma psa Peppera i kota Mishę. Jest jedną z gwiazd, które w czasie pandemii zaangażowały się w pomoc czworonogom. W marcu - z powodu utrudnionej pracy schronisk - przygarnęła tymczasowo dwa szczeniaki. Do tego samego namawiała również swoich fanów.

Billie Eilish - młoda gwiazda

Amerykańska piosenkarka i autorka tekstów ma dopiero 18 lat, a za sobą pasmo sukcesów.

29 marca 2019 wydała pierwszy album studyjny "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?". Tego samego dnia na serwisie YouTube pojawił się singiel "Bad Guy", który stał się międzynarodowym hitem.

Jest laureatką pięciu nagród Grammy, trzech MTV Video Music Awards i dwóch MTV Europe Music Awards 2019. W lutym 2020 roku ogłoszono, że to właśnie Billie Eilish będzie wykonawczynią piosenki tytułowej do 25 filmu o Jamesie Bondzie - "No Time to Die".

Billie Eilish - "Bad Guy", źródło: YouTube

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot

Źródło: x-news

Pozostałe wiadomości