Gwiazdy

Domowy festiwal Jamesa Cordena. Dua Lipa i Billie Eilish wykonały swoje największe przeboje

Billie Eilish

x-news

Gwiazdy

Domowy festiwal Jamesa Cordena. Dua Lipa i Billie Eilish wykonały swoje największe przeboje

Billie Eilish

x-news

Rynek muzyczny stanął przed wielkim wyzwaniem. Wszystkie największe festiwale i koncerty zostały odwołane, a potrzeby fanów się nie zmniejszyły. Największe gwiazdy jednak nie zapomniały o swoich fanach. Billie Eilish i Dua Lipa wykonały swoje największe hity na wirtualnym festiwalu zorganizowanym przez Jamesa Cordena.

„The Late Late Show” – program Jamesa Cordena

Podczas gdy ludzie na całym świecie zostają w domach z powodu koronawirusa, stworzono kolejny domowy festiwal. Tym razem organizatorem był James Corden, który ze względów bezpieczeństwa zrezygnował ze swojego dotychczasowego show "Carpool Karaoke" do którego zapraszał gwiazdy na „muzyczną przejażdżkę”. Teraz dziennikarz zrealizował domowy festiwal muzyczny „Homefest” na którym wystąpiła między innymi Dua Lipa i Billie Eilish.

Dua Lipa z przyjaciółmi wykonała największy przebój

Brytyjska wokalistka nadawała swój koncert z domu w Londynie. Te wykonanie było niezwykle wyjątkowe. Dua Lipa połączyła się z całym swoim zespołem i wspólnie odegrali największy hit ostatnich list przebojów "Don’t Start Now". Koncert był świetnie zorganizowany, ponieważ na nagraniu wystąpili nawet tancerze! Jednak zgodnie z przepisami, każdy z artystów swoje role prezentował z zacisza domowego.

Zobaczcie ten fantastyczny wykon:

Bilie Eilish koncertuje z bratem

Zdobywczyni 5 nagród Grammy 2020 również dołączyła do zabawy. W transmisji ze swojego domu w Los Angeles zaprezentowała jeden z utworów wraz z bratem Finneasem, który przygrywał jej na pianinie. Rodzeństwo zagrało ostatni ze wspólnie stworzonych hitów "everything i wanted".

Posłuchajcie:

Udział w wirtualnym koncercie wzięli również członkowie siedmioosobowego boys bandu z Korei Południowej BTS, amerykański wokalista i zdobywca Oscara w 2015 roku za najlepszą piosenkę John Legend oraz Adrea Bocelli, włoski tenor, który jest najlepiej sprzedającym się śpiewakiem operowym na świecie i jednym z artystów z największą liczbą sprzedanych wydawnictw muzycznych w historii.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
47
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0