Gwiazdy

TikTok ulubioną aplikacją gwiazd. Kto nagrywa najlepsze filmiki?

Gwiazdy

TikTok ulubioną aplikacją gwiazd. Kto nagrywa najlepsze filmiki?

Domowa kwarantanna dla nikogo nie jest przyjemna, tym bardziej, jeśli nasze marzenia o podróżach, koncertach, czy imprezach prysnęły niczym bańka mydlana. W tej trudnej sytuacji warto jednak zadbać o odpowiednią dawkę humoru i pozytywne myślenie. Szybko zrozumiały to gwiazdy polskiego show-biznesu, które w ramach akcji #zostańwdomu zaczęły nagrywać na TikToka śmieszne filmy. Kto wypadł najlepiej?

Sposób na nudę – TikTok

TikTok to aplikacja, która funkcjonuje już parę do lat, jednak dopiero teraz, podczas pandemii przezywa odrodzenie. W wyniku nudy coraz więcej osób dołącza do wirtualnego świata filmików, wśród nowych użytkowników są także polskie gwiazdy.

Naszą uwagę zwróciła Anna Lewandowska, która na swoim kanale umieściła już kilka zabawnych filmów. Jednym z nich był wspólny taniec z Robertem Lewandowskim oraz domowe treningi. Mimo zaawansowanej ciąży trenerka promienieje i przekazuje swoim fanom pozytywną dawkę energii.

Julia Wieniawa na TikToku postawiła na umiejętności aktorskie i taneczne. Aktorka nagrywa mnóstwo układów tanecznych, zarówno sama, jak i w duecie.

@juliawieniawa

Tęsknimy za imprezami ? a Wy? @majapyra

♬ Lose Control - Meduza & Becky Hill & Goodboys

Jedną z profesjonalistek TikToka niezaprzeczalnie jest Klaudia Halejcio, która specjalnie na potrzeby filmików przebiera się i zmienia wizerunek.

Swoje poczucie humoru za pomocą aplikacji pokazała także Ada Fijał. Aktorka pokazała, jak spędza wolny czas w domu oraz wraz z mężem podjęła wyzwanie zamiany ról.

Kreatywność gwiazd absolutnie się nie kończy. Jestem pod wrażeniem, nawet sama się przymierzam do tego TikToka, ale nie wiem, czy dam radę. Teraz to się zmienia i w aplikacji jest coraz więcej starszych osób

 – powiedziała Basia Pasek.

TikTok – co to takiego?

TikTok to mobilna aplikacja służąca do nagrywania filmików, w rytm ulubionych piosenek lub tekstów. Użytkownicy tworzą krótkie nagrania do wybranej przez sobie muzyki, używając do tego specjalnych efektów, filtrów i nakładek. Popularnym zjawiskiem na TikToku są także różne wyzwania. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
79
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0