Małgorzata Ohme pokazała syna. Przed 18-letnim Jurkiem ważne zadanie

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Małgorzata Ohme

Syn Małgorzaty Ohme jest tegorocznym maturzystą. Dziennikarka niezwykle rzadko publikuje w sieci zdjęcia pełnoletniego już Jurka. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i opatrzyła fotografię wzruszającym wpisem.

Matura 2022. Małgorzata Ohme przeżywa egzamin dojrzałości syna

Mówi się, że matura to jedno z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu, przez które na przestrzeni lat przechodzą miliony osób. Silne emocje związane z egzaminem dojrzałości przeżywają nie tylko sami maturzyści, lecz także ich rodzice, a szczególnie zatroskane matki. Dowodem na to jest Małgorzata Ohme.

Dziennikarka opublikowała na Instagramie czarno-białą fotografię syna kilka godzin przed tym, zanim nastolatek rozpoczął test maturalny z języka polskiego. Popularna mama oficjalnie dodała mu otuchy i okazała wsparcie.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Nie mam pojęcia, kiedy to minęło. Jutro matura, już nie mogę ochronić Cię przed światem. Jestem myślami z wszystkimi zdającymi jutro i ich bliskimi. Mama Jurka - czytamy w poście prezenterki Dzień Dobry TVN.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy innych rodzicielek, które również przeżywają bądź nie tak dawno przeżywały podobne emocje. - Przechodziłam to 5 lat temu i 2 lata temu. Przy pierwszym synu wysprzątałam cały samochód, a przy drugim wymyłam wszystkie okna - pisze jedna z internautek.

- Mama Jurka pozdrawia drugą mamę też Jurka. Jedziemy na tym samym wózku - oznajmiła kolejna użytkowniczka Instagrama.

Małgorzata Ohme pokazała pełnoletniego syna

Na instagramowym profilu Małgorzaty Ohme znacznie częściej możemy oglądać zdjęcia nastoletniej Klary - młodszej pociechy dziennikarki. Wizerunek starszego syna pojawia się na koncie prezenterki o wiele rzadziej - ostatnio pod koniec ubiegłego roku, kiedy to Jurek świętował swoje 18. urodziny. Matka złożyła mu wówczas publicznie piękne życzenia, a przy okazji wspomniała o trudach rodzicielstwa.

- Piszę tuż przed północą z nadzieją, że nie zauważysz. Jak nie napiszę, to pęknę. Wzruszenie ściska mi gardło i choć rzadko słów mi brak, to jestem pusta w słowach. Nie mam pojęcia, kiedy to minęło - 18 lat naszego życia razem. Byłam młoda, głupia, żadna była ze mnie matka, ale kochałam Cię zawsze całym swoim sercem - wyznała prezenterka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości