Gwiazdy

Małgorzata Ohme z partnerem wspominają pierwszą randkę. "Było szybko i intensywnie"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Małgorzata Ohme
Mateusz Grochocki/East News Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme wraz z partnerem pojawili się na słynnej "Domówce u Dowborów". Pary poruszyły wiele ważnych tematów dotyczących budowania związków i relacji w pandemii. Nasza prowadząca opowiedziała, jak wyglądało jej pierwsze spotkanie z Rafałem.

Małgorzata Ohme wspomina pierwszą randkę

"Domówka u Dowborów" to "impreza" w domowym zaciszu, na której gospodarze, czyli Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, rozmawiają z gośćmi podczas transmisji live. Cykl był dla pary sposobem na odreagowanie stresów związanych z pandemią i zapewnienie internautom odrobiny rozrywki. Pomysł okazał się sukcesem, a na "domówki" zapraszane są znane twarze polskiego show-biznesu, i nie tylko.

Naukowa analiza miłości dr Anny Machin
Naukowa analiza miłości dr Anny Machin
Dzień Dobry TVN

Na wtorkowym (22.02) live na Instagramie gośćmi Joanny i Macieja byli Małgorzata Ohme oraz jej partner Rafał, który pierwszy raz pokazał się publicznie w towarzystwie gwiazdy. Podczas rozmowy para zdradziła kilka ciekawostek dotyczących początków znajomości. Ich drogi połączyły się dwa lata temu, tuż przed wybuchem pandemii COVID-19.

Małgorzata Ohme z partnerem

- Poznaliśmy się dzień przed pierwszą pandemią - powiedział Rafał. Gospodarze zapytali o tempo rozwoju relacji, które, jak podkreśliła Małgorzata, w pandemii może być o wiele szybsze. Tak też było w przypadku tej pary. -Było szybciej i intensywniej, ale u mnie jest zawsze szybko i intensywnie (...) - tłumaczyła Małgorzata. - U mnie było dużo intensywniej niż zazwyczaj - skomentował jej partner.

Okazuje się, że to właśnie Małgorzata Ohme zdecydowała się zrobić pierwszy krok ku rozwoju znajomości. - Jak siedzieliśmy na tej randce, to powiedziałam "ej, już nie mogę słuchać tego, co mówisz, bo chciałabym cię pocałować". (...) W życiu bym tego nie zrobiła, bo taka nie jestem, ale lubię sobie tak pogadać. I jak już wyszłam, bo przyjechałam na hulajnodze, (...) on mnie pocałował - wspominała Ohme.

Fani dowiedzieli się również, że Małgosia prosiła o to, aby Rafał wygooglował ją przed spotkaniem. Dzięki temu mogła sprawdzić, czy mężczyzna nie przestraszy się na widok artykułów z portali plotkarskich. - Nie chodziło mi o to, że media czy coś, ja po prostu wiedziałam, że bywały takie sytuacje, gdzie ktoś mnie wygooglował i już w ogóle się nie odezwał - tłumaczyła.

Para podkreśliła, że spotkali się w momencie, w którym obydwoje miłości nie szukali, jednak ona sama do nich przyszła.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości