Mateusz Damięcki przygotował strój karnawałowy dla synka. Reakcja chłopca? "Zrobił podkówkę"

Mateusz Damięcki, aktor
Mateusz Damięcki
Źródło: Dzień Dobry TVN
Bal karnawałowy to ważna sprawa, szczególnie dla kilkuletniego dziecka, które na tę okazję chce być oryginalnie przebrane. Mateusz Damięcki postanowił własnoręcznie stworzyć strój dla swojego syna, jednak projekt nie spodobał się Frankowi. Aktor opisał reakcję chłopca.

Mateusz Damięcki - tata

Mateusz Damięcki i jego żona Paulina są rodzicami dwóch chłopców. W 2018 roku przyszedł na świat Franek, a w 2020 urodził się Ignacy. Aktor rzadko opowiada w mediach społecznościowych o swoim życiu prywatnym, jednak tym razem zrobił wyjątek. Pochwalił się, że własnoręcznie wykonał dla Franka wyjątkowy strój na bal karnawałowy. Stworzył zbroję dla małego rycerza, tarczę, miecz i nakrycie głowy. Przygotowanie przebrania zajęło mu sporo czasu, a mimo to wszystko wskazuje na to, że wielogodzinna praca pójdzie na marne.

Zabawy z dziećmi

Źródło: Dzień Dobry TVN
Kreatywne zabawy dla dzieci
Kreatywne zabawy dla dzieci
Twórcze, jesienne zabawy z dziećmi
Twórcze, jesienne zabawy z dziećmi
Gry i zabawy na spostrzegawczość
Gry i zabawy na spostrzegawczość
Dzień kropki – święto odwagi, zabawy i kreatywności
Dzień kropki – święto odwagi, zabawy i kreatywności
HGTV: Jak zrobić dziecięcą kuchnię do zabawy?
HGTV: Jak zrobić dziecięcą kuchnię do zabawy?

- Bal karnawałowy za dwa dni. A Franek powiedział, że nie założy. I już. Jak próbowałem mu wytłumaczyć, że tatuś długo nad tym pracował, to zrobił podkówkę i już zaczynał płakać, więc przestałem mu tłumaczyć i puściłem bajkę - napisał Damięcki na Instagramie.

Mateusz nie traci jednak nadziei. - Mam takie marzenie, że jutro rano wstajemy, a mój syn biegnie do swojej zbroi i krzyczy: "Tata, jaka piękna, załóż mi, chce iść w niej na bal". Ale myślę sobie, że jak nie zechce, to też się nic nie stanie. Ja się wcisnę! Żebym skonał, wcisnę się!! - podsumował żartobliwie Damięcki.

Mateusz Damięcki pokazał strój karnawałowy syna

Żona Mateusza wspiera go i dodaje otuchy. - Kochanie, piękna zbroja i podziwiam twój talent! - napisała Paulina. Pod zdjęciem Damięckiego wielu aktorów, którzy również są rodzicami, doceniło wkład pracy w stworzenie przebrania dla Franka.

- Świetne! Wow! My chętnie wypożyczymy - napisała Marta Żmuda Trzebiatowska. - Zagrasz w tym Greya. Będzie super! - stwierdziła Magdalena Lamparska. - Naprawdę czaderska. Brawa za kreatywność - przyznał Mateusz Banasiuk.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości