stroje karnawałowe

    stroje karnawałowe

    Od lat Wenecja jest znana nie tylko z rozległych kanałów i romantycznej atmosfery, ale także wyjątkowego karnawału. Już w XIII wieku pojawiły się pierwsze wzmianki o noszeniu wymyślnych masek, a miłość do nich trwa do dziś. W Dzień Dobry TVN o ich wyjątkowości opowiedziała para projektantów, Mirek Trymbulak i Jola Słoma.

    Strój kotka dla dziewczynki czy dla chłopczyka na bal przebierańców? Czemu nie! Taki kostium pasuje obojgu. Dobra wiadomość jest taka, że wcale nie trzeba go kupować. Wiele elementów stroju można znaleźć w domu, a te brakujące – zrobić samodzielnie!

    Trwa Karnawał. Przed nami kilka tygodni szampańskiej zabawy. Zastanawiasz się, jak się ubrać na karnawałową imprezę? Spieszymy z małą podpowiedzią. Przygotowaliśmy dla ciebie mały poradnik, dzięki któremu nie będziesz marnować czasu na bezproduktywne wpatrywanie się w swoją szafę. Zainspiruj się!

    Karnawał to okres szalonych imprez i balów, które wymagają odpowiedniej oprawy. W co się ubrać z tej okazji? Modne w tym roku stroje karnawałowe dla dzieci i dorosłych pokazała w Dzień Dobry TVN stylistka Małgorzata Przyłęcka.