Ambasador USA wystąpił w polskim serialu "Mój agent". Co Mark Brzezinski robił na planie produkcji?

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Mark Brzeziński na planie serialu „Mój agent”
Mark Brzeziński na planie serialu „Mój agent”Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

"Mój agent" to hitowy serial, który można od grudnia oglądać na Player.pl. Kinga Burzyńska, reporterka Dzień Dobry TVN, wybrała się na plan, by porozmawiać ze znanymi osobami, które pojawią się w tej produkcji. Jedną z nich jest ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce. Jak Mark Brzezinski poradził sobie przed kamerą?

Na planie serialu "Mój agent". Kto sławny pojawi się w odcinku?

"Mój agent" to serial o warszawskiej agencji aktorskiej, w której rodzime gwiazdy gościnnie grają same siebie. Główni bohaterowie to agenci, którzy pod opieką mają największe nazwiska filmu, telewizji oraz teatru. Negocjują kontrakty, ratują z opresji, a nawet pakują się w prywatne perypetie celebrytów. Jedną z prawdziwych postaci, która pojawiła się na planie serialu "Mój Agent", był ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce – Mark Brzezinski. Jak podoba mu się praca na planie filmowym?

- Zdecydowałem się, ponieważ dzięki temu znowu mogę nawiązać relację z Polakami, a to moja praca jako ambasadora [...]. Nawiązuję dyplomatyczne stosunki, odwiedzam miasta w tym kraju, ale jeśli mogę to zrobić przez ekrany telewizorów - również to robię - tłumaczył dyplomata w rozmowie z reporterką Dzień Dobry TVN, Kingą Burzyńską.

Okazuje się, że to nie pierwszy raz, gdy stanął przed kamerą. Przed laty, gdy pełnił funkcję ambasadora Szwecji, miał okazję wystąpić w tamtejszym reality-show o gotowaniu, które bardzo dobrze wspomina.

- W tajemnicy powiem, że zawsze chciałem zostać aktorem. W dyplomacji również jest dużo aktorstwa, ponieważ czasami musisz być bardzo poważny albo czasem jedynie sympatyczny. [...] Gram więc dziś najlepiej, jak potrafię, tutaj w Teatrze Polskim - zapewniał Mark.

Andrzej Seweryn gra w serialu "Mój agent"

Na planie nie zabrakło wybitnych polskich artystów. Andrzej Seweryn, jako dyrektor Teatru Polskiego, powitał tam ambasadora. Choć to bardzo doświadczony aktor, granie samego siebie nie było dla niego najprostszą sprawą.

- À propos grania samego siebie, to się nie da. Ja muszę grać faceta, który jest Sewerynem, chociaż nie wiem, jaki on jest [...]. To jest bardzo poważne zagadnienie: nie da się grać siebie samego – stwierdził.

Serial "Mój agent" – Kiedy i gdzie oglądać?

Pierwszy odcinek serialu "Mój agent" miał swoją premierę w Playerze 25 grudnia. Kolejne epizody są udostępniane w tygodniowych odstępach na tej platformie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości