Co oglądać w TVN7 pod koniec stycznia i na początku lutego? Znajdzie się coś dla fanów komedii, dramatu i kina akcji

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
Materiały prasowe
Kobieta przed telewizorem

Za chwilę przywitamy nowy miesiąc, a wraz z nim kolejne filmy, które warto obejrzeć na antenie TVN7. Fani historii opartych na faktach z pewnością znajdą w tym tygodniu coś dla siebie. Ale nie zabraknie też świetnych komedii i poruszających dramatów. 

Co oglądać w TVN7 w tygodniu 30 stycznia - 3 lutego

Poniedziłek 30 stycznia

W poniedziałek kolejne dwa odcinki popularnego serialu "Skazana" - 3 i 4. Będzie je można oglądać o godzinie 20:00 i 21:00. Alicja nie chce wskazać osoby, która ją okaleczyła, czym zyskuje szacunek osadzonych. Na jej korzyść działa również znajomość prawa. W trzecim odcinku prawniczka dostaje wyczekany list od mecenasa Bednarka, jednak wiadomości nie są takie, jakich oczekiwała. Mazur dostanie nową pracę, w której pozyska informacje, dzięki którym będzie miała siłę, aby przetrwać kolejne dni. Jak potoczą się jej losy? Co znalazło się w korespondencji od prawnika?

Filmy i seriale

Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Wtorek 31 stycznia

We wtorek na antenie TVN7 o godzinie 20:00 będzie można obejrzeć kultowy film sensacyjny ze Stevenem Seagalem pt. "Szukając sprawiedliwości". Rywale z dzieciństwa spotykają się w dorosłym życiu - Gino skończył jako oficer policji a jego kolega Richie wstąpił do gangu i prowadzi swoje interesy na terenie Gino. Pewnego dnia ich losy skrzyżowały się, przez co zginął przyjaciel policjanta. Główny bohater postanawia zaprowadzić porządek. Czy to mu się uda?

Środa 1 lutego

O 20:00 na antenie TVN 7 coś dla fanów dramatów i thrillerów - "Stan Gry" z Russelem Crowe Benem Affleckiem. Dwoje dziennikarzy próbuje rozwiązać tajemnicze morderstwo asystentki, która okazuje się być kochanką, kongresmena. Bezkompromisowość jednego z nich spowoduje, że ukrywane sekrety wyjdą na jaw. 

Czwartek 2 lutego

W czwartek będzie okazja do śmiechu - na antenie TVN7 będzie można sobaczyć komedię pt. "Drillbit Taylor: Ochroniarz Amator". Trzech uczniów od początku nowego roku szkolnego spotyka się z zaczepkami ze strony szkolnych osiłków. Dyrekcja nie tylko nie jest w stanie pomóc chłopcom, ale pogarsza ich sytuację. W związku z tym zatrudniają ochroniarza, którego gra Owen Wilson. Mężczyzna podaje się za mistrza sztuk walki i najemnika, jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Czy pomoże nastolatkom?

Piątek 3 lutego

W piątek iście gwiazdorska obsada w komedii romantycznej z elementami dramatu pt. "Kobiety pragną bardziej". W historii poznajemy kilkoro bohaterów, których historie splecione są intrygami i romansami. Głównymi tematami są trudności w rozumieniu się oraz interpretacji zachowań swoich bliskich. W filmie zobaczymy takie osobistości jak Bena Afflecka, Jennifer Aniston, Jennifer Connelly czy Bradleya Coopera. 

Co oglądać w TVN7 w weekend 4-5 lutego

Sobota 4 lutego

W sobotę wieczorem TVN7 zaprosi na seans filmu przygodowego pt. "Król Skorpion". Pustynny wojownik będzie musiał zmierzyć się z armią okrutnego króla Eiptu - Memnona. Mathyus, potomek rodu wielkich wojowników staje w obronie ostatnich wolnych ludzi. Pomagają mu w tym drobny złodziejaszek i przepiękna czarodziejka. 

Niedziela 5 lutego

W niedzielę nie lada gratka dla fanów filmów wojennych. Na antenie TVN7 będzie można obejrzeć film pt. "Snajper" - biograficzny dramat wojenny, w którym przedstawiona została historia najlepszego snajpera w historii elitarnej jednostki Navy SEALs. Kiedy zostaje wysłany do Iraku ma tylko jeden cel - chronić swoich towarzyszy broni. Dzięki jego precyzji ocalił wielu współtowarzyszy, ale i zabił wielu wrogów. To odciska piętno na jego życiu rodzinnym i prywatnym. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: eclipse_images/Getty Images

Pozostałe wiadomości