Gwiazdy

Marina o Coachelli: "To na zdjęciach z festiwalu wypatrzył mnie kiedyś mój mąż"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Marina Łuczenko – Szczęsna spędziła sześć wyjątkowych dni w Kalifornii, gdzie odbywał się słynny festiwal Coachella. Jak się tam bawiła? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Festiwalowa mekka influencerów

Coachella Valley Music odbywa się w Dolinie Coachella w Kalifornii regularnie od 1999 roku. Jest to mekka dla wszystkich modelek, blogerów i influencerów. Na festiwalu występują tylko najlepsi światowi artyści tacy jak Beyonce czy Jay-Z. Muzyka to jednak nie wszystko...

Coachella rządzi się też własnym dress-codem. Obowiązują kolorowe kreacje utrzymane w klimacie boho. Krótkie szorty, bluzki i sukienki z falbanami, koronki, mnóstwo nonszalanckiej biżuterii, kapelusze z dużym rondem oraz obowiązkowo kowbojki.

Marina ma do Coachelli szczególny sentyment

W tym roku na Coachellę wybrała się Marina Łuczenko-Szczęsna. Okazuje się, że to nie był pierwszy raz Mariny na słynnym muzycznym festiwalu.

Ja o raz pierwszy byłam na Coachelli w 2013 roku. Wydaję mi się, że byłam tam w ogóle jako pierwsza Polka. Co śmieszne mój mąż wypatrzył mnie właśnie na zdjęciach z Coachelli! Mamy w związku z tym oboje sentyment do tego festiwalu. Jest to przede wszystkim muzyczny festiwal. Ja wiem, że teraz kiedy jeżdżą tam influencerzy. Coachella stała się szpanerskim festiwalem. Natomiast dla mnie było to zawsze miejsce. W ciągu trzech dni mamy szansę zobaczyć wszystkich ulubionych artystów.

-zdradziła w rozmowie z dziennikarzem Marina.

>>> Zobacz też: Marina Łuczenko-Szczęsna o powrocie „39 i pół” i swoim ukochanym synku.

>>>> Marina o życiu w Turynie, mężu i synku.<<<

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości