Gwiazdy

Polska artystka pilnie szuka pracy. "Czasy są, jakie są i nie będę wybrzydzać"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Marika

Marika szuka pracy. Artystka zamieściła na Instagramie post, w którym oznajmiła, że pilnie potrzebuje pomocy. 40-letnia gwiazda zbiera środki na wydanie nowej płyty. "Biegły angielski, prawo jazdy, obsługa programów" - pisała wokalistka.

Marika szuka pracy

Marika to wokalistka, autorska tekstów oraz dziennikarka radiowa. W branży muzycznej zaistniała w 2002 roku z zespołem Bass Medium Trinity, kilka lat później ukazała się jej pierwsza płyta "Plenty". Od tego czasu żywiołowa artystka nie zwalnia tempa. Gwiazda na swoim koncie ma pięć albumów studyjnych, a niedawno zakończyła pracę nad kolejnym. Jak się okazuje, wokalistka nie ma jednak wystarczających środków na jego wydanie. Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym szczerze wyznała, że szuka pracy. W ogłoszeniu wymieniła swoje umiejętności i dorobek.

- Nowa płyta? Napisana. Żeby ją nagrać, muszę zainwestować kilkadziesiąt tysięcy. Chcę je zarobić: szukam pracy (etat/pół etatu). W kulturze - byłoby cudownie, ale czasy są, jakie są i nie będą wybrzydzać. Jestem magistrem filologii polskiej o jednolitych studiach na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, dobrze i szybko piszę, redaguję, myślę twórczo, umiem koordynować proces produkcyjny (książka, video, album, sesja foto, koncert, program radiowy), potrafię kierować biurem prasowym i sekretariatem. Jestem odpowiedzialna, mam szacunek do ludzi i deadlajnów, biegły angielski, prawo jazdy, obsługę programów i internetu, umiem pracować w zespole. Mam 40 lat, mieszkam w Warszawie, mam dwoje dzieci. Nie gwiazdorzę - wyjaśniła Marika.

W podsumowaniu wokalistka zachęciła przyszłych pracodawców do zatrudnienia jej w swoim przedsiębiorstwie. Ponadto wspomniała także o pomocy, na którą może liczyć ze strony fanów.

- Jeśli szukasz kogoś takiego, polecam się i poproszę o DM. Dopóki nie znajdę etatowej pracy - chcę pracować online, robiąc audycje muzyczne i koncerty interaktywne. W tym celu założyłam PATRONITE. Można tam kupić abonament/bilety na te przedsięwzięcia. Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej - zapraszam Cię - dodała.

Reakcja fanów na post Mariki

Fani szybko zareagowali na nowy post artystki. Pod głoszeniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie tylko wspierali gwiazdę i zachwalali jej pokorę, ale także podsuwali oferty pracy znalezione w sieci.

Tęsknię za Twoją twórczością, wierzę, że się uda! Przesyłam trochę światła, czekam na płytkę

- pisali fani.

Zobacz także:

Okrutna zbrodnia na Dolnym Śląsku. Aresztowano 32-latka podejrzanego o zabójstwo matki

Sześć osób przykleiło się do szyby budynku. Policja: "Każdy może się przyklejać, gdzie chce"

Janusz Gajos: "Nie przemawiajmy do kobiet". 12 rad dla facetów od facetów

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości