Gwiazdy

Marietta Witkowska wybrała nietypowe buty ślubne za 70 zł. "Boże, co ty masz na sobie?"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Party.pl/Instagram
Marietta "Hotel Paradise"

Ślub Marietty Witkowskiej cieszył się ogromnym zainteresowaniem mediów. Zwyciężczyni 1. edycji "Hotelu Paradise" zadbała o najdrobniejsze szczegóły ceremonii. Gwiazda programu wyznała także, że zdecydowała się na dość nietypowe obuwie ślubne. Swoją decyzją zaskoczyła nawet swoich bliskich.

Ślub Marietty Witkowskiej

Marietta Witkowska to uczestniczka 1. edycji programu "Hotel Paradise". Od dwóch miesięcy jest szczęśliwą żoną Patryka Świdowskiego. Ceremonia ślubna pary cieszyła się ogromnym zainteresowaniem w mediach. Marietta pochwaliła się także relacją z wydarzenia na swoim Instagramie.

Ślub i wesele

Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Wesele pary dopracowano w najdrobniejszych szczegółach. Kolorem przewodnim było połączenie zieleni i złota, a całość utrzymano w eleganckim stylu glamour. W tym wyjątkowym dniu Marietta zdecydowała się na suknię "księżniczkę", romantyczny kok, a całość stylizacji dopełniał bukiet kremowych róż.

Nietypowe buty ślubne Marietty Witkowskiej

Jak się okazuje, zwyciężczyni 1. edycji "Hotelu Paradise" nie zdecydowała się jednak na klasyczne obuwie ślubne. Gwiazda postawiła na wygodne, białe trampki. Marietta miała je na sobie nie tylko podczas weselnych zabaw, ale też na uroczystości w kościele. - Miałam kupione dwie pary pięknych szpilek, a wyszłam w tenisówkach za 70 złotych - wyjaśniła w rozmowie z Party.pl.

Była uczestniczka programu, podkreśliła także, że zdecydowała się na ten wybór nie tylko z samej wygody, ale również faktu, że była w nich wyższa od swojego partnera. - Dzień wcześniej trenowaliśmy nasz pierwszy taniec. Założyłam szpilki i nagle okazało się, że jestem wysoka - tłumaczy.

- Nikt się nie zorientował (...), gdy podciągnęłam sukienkę, wszyscy pytali "Boże, co ty masz na sobie" - podsumowuje w rozmowie z Party.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Party.pl/Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości