Chris Ducci z "Hotelu Paradise" będzie miał drugie dziecko. "Marzenia się spełniają"

Chris Ducci i Monika Czajkowska spodziewają się drugiego dziecka
Chris Ducci i Monika Czajkowska spodziewają się drugiego dziecka
Źródło: Instagram Chris Ducci/Screen
Chris Ducci ogłosił w sieci radosną nowinę. Zwycięzca pierwszej edycji "Hotelu Paradise" zdradził, że wraz z żoną oczekują na narodziny drugiego dziecka. Radosną nowinę przekazał za pośrednictwem Instagrama.

Chris Ducci z Hotelu Paradise – życie rodzinne

Chris to uczestnik pierwszej edycji programu "Hotel Paradise", który zwycięstwo wywalczył razem z Mariettą Witkowską. Ostatecznie związek nie przetrwał próby czasu i partnerzy zdecydowali się na rozstanie.

Chrisowi ponownie udało się odnaleźć miłość. Jego serce skradła modelka Monika Czajkowska. Wkrótce po tym, jak ich relacja stała się oficjalna, para poinformowała, że spodziewa się dziecka. 30 lipca 2021 r. o godz. 5:37 rano na świat przyszła ich córeczka, Blanka. Szczęśliwa rodzina wkrótce powita nowego członka. Jak się okazuje, Monika jest w drugiej ciąży. Radosną nowinę para przekazała w mediach społecznościowych. Pod wspólnym zdjęciem znalazł się opis:

Marzenia się spełniają! Blanka niedługo będzie miała RODZEŃSTWO! Dużo osób już się domyślało, dlatego nie chcieliśmy tego dłużej ukrywać i postanowiliśmy podzielić się z Wami naszym szczęściem! Połowa już za nami! Jak myślicie, tym razem będzie chłopiec czy dziewczynka?
- czytamy.

Chris z Hotelu Paradise ponownie zostanie tatą

Pod postem Moniki i Chrisa pojawiło się wiele komentarzy. Fani składali gratulacje i życzyli całej rodzinie dużo zdrowia i miłości. Na pytanie o płeć dziecka, internauci spekulowali, że tym razem będzie to chłopiec.

- "O wow, wspaniale. Stawiam na chłopca. Dużo zdrówka", "No ciekawe kto tam się kryje", "Gratulacje kochani, zdrówka Moni dla ciebie i maleństwa" - pisali fani.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Instagram Chris Ducci/Screen

podziel się:

Pozostałe wiadomości