Gwiazdy

"Ostentacyjnie mnie lekceważyłeś". Anita Werner i Michał Kołodziejczyk wspominają początek znajomości

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
VIVA!

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk są zgranym duetem w życiu prywatny, ale także zawodowym. Łączą ich wspólne pasje - szczególnie bieganie i podróże. Dziennikarska para w jednym z wywiadów opowiedziała o początkach swojej znajomości.

Pierwsze spotkanie Anity Werner i Michała Kołodziejczyka

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk poznawali się dwukrotnie. Za pierwszym razem na Stadionie Narodowym w 2012 roku. Jednak wtedy prowadząca Fakty TVN nie zwróciła uwagi na dziennikarza. Następnie spotkali się po latach na urodzinach ich wspólnego znajomego. W rozmowie z Beatą Nowicką dla magazynu VIVA! opowiedzieli, jak wspominają tamten wieczór. - Po trzech godzinach rozmawiałem na tej imprezie ze wszystkimi, tylko nie z Anitą - powiedział Kołodziejczyk. - Ostentacyjnie mnie lekceważyłeś, pamiętając krzywdę, której ode mnie doznałeś - stwierdziła Werner.

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Prowadząca Fakty TVN wyznała, że finalnie sama podeszła do dziennikarza i powiedziała, że jest jego fanką. - Przetańczyliśmy i przegadaliśmy całą noc. Zaopiekowałem się nią. Przynosiłem na przykład wodę, bo nie wypadało, żeby sama to robiła - powiedział Michał Kołodziejczyk w rozmowie z VIVĄ!

Anita Werner jest dla ukochanego ideałem kobiety. Dziennikarz zdradził, że zakochał się w niej kiedy zobaczył ją w telewizji. - Kiedy to usłyszałam od Michała, pomyślałam: "Serio?! Jaja sobie ze mnie robi". Ale znajomi rzeczywiście potwierdzili - powiedziała Anita Werner.

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk - historia miłości

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk od lat tworzą zgraną parę. Po raz pierwszy publicznie pokazali się razem w 2019 roku. Wydali wspólnie książkę "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka". Prowadzącą Fakty i dyrektora redakcji Canal+ Sport łączą nie tylko wspólne pasje, ale również podobne poczucie humoru.

Szczególne miejsce w ich życiu zajmują podróże. To one są inspiracją do pracy. Jeśli w mediach społecznościowych pojawiają się wspólne zdjęcia pary, to właśnie z kolejnych eskapad. Sporo jest też relacji z treningów biegowych.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: VIVA!

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa, Eeas News

Pozostałe wiadomości