Gwiazdy

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub w Las Vegas. Jak prezentowała się młoda para?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram, The Guardian
Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck są już po ślubie. Narzeczeni pobrali się w przydrożnej kaplicy Little White Chapel w Las Vegas. Ceremonia miała charakter bardzo kameralny, ale gwiazdy nie mogły liczyć na specjalne przywileje. Piosenkarka i aktor stanęli w kolejce do ołtarza wraz z innymi czterema parami. - Mamy nową, wspaniałą rodzinę - poinformowała szczęśliwa J.Lo. Zobacz, jaką suknię założyła w tym wielkim dniu.

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck pobrali się w sobotę 16 lipca 2022 roku tuż po północy w Little White Chapel w Las Vegas - popularnej przydrożnej kaplicy, w której miłość przysięgali sobie między innymi: Britney Spears i Jason Alexander, Michael Jordan i Juanita Vanoy czy Bruce Willis i Demi Moore.

Jak podaje "The Guardian", zakochani mieli wyruszyć w podróż do Las Vegas wraz z dziećmi. W dniu ślubu został rozpatrzony ich wniosek o pozwolenie na zawarcie małżeństwa. Para pobrała się w towarzystwie najbliższych, bez obecności kamer, jednak nie mogła liczyć na specjalne traktowanie. Jennifer Lopez i Ben Affleck stanęli w kolejce do kaplicy wraz z innymi czekającymi na ślub narzeczonymi.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Pierwsze informacje o tym, że najpopularniejsza para Hollywood złożyła sobie małżeńską przysięgę, przekazało prasie biuro urzędnika hrabstwa Clark w Nevadzie. Do sieci wypłynęło zdjęcie dokumentów, z których wynika, że Jennifer Lopez zmieniła nazwisko na Jennifer Affleck. Wokalistka kilka godzin później potwierdziła te doniesienia, publikując obszerny wpis na swoim blogu.

Jennifer Lopez o ślubie z Benem Affleckiem

- Zrobiliśmy to! (...) Miłość jest piękna. Miłość jest przyjemna. I okazuje się, że miłość jest cierpliwa. Cierpliwa przez 20 lat - czytamy na onthejlo.com, blogu założonym przez Jennifer Lopez, za pomocą którego od kwietnia dzieli się z fanami najważniejszymi wydarzeniami ze swojego życia.

Rzeczywiście, uczucie, które dwie dekady temu połączyło wokalistkę i aktora, dopiero teraz miało szansę dojrzeć i skłonić parę do podjęcia przełomowej decyzji o ślubie.

- Ci, którzy mówili, że wszystkim, czego potrzebujesz, jest miłość, mieli rację. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że mamy jej pod dostatkiem. Mamy nową, wspaniałą rodzinę, pięcioro niesamowitych dzieci i życie, które daje nam wiele powodów do radości - przekazała szczęśliwa panna młoda.

Jennifer Lopez pochwaliła się ślubem z Benem Affleckiem również w mediach społecznościowych. Opublikowała bardzo naturalne zdjęcie, na którym widać, jak rozpromieniona trzyma w dłoni telefon, a na jej palcu lśni obrączka.

Jennifer Lopez w sukni ślubnej

- Bądź cierpliwy, a może znajdziesz się w najlepszym momencie swojego życia, przejeżdżając o 12.30 w nocy przez tunel miłości w Las Vegas ze swoimi dziećmi i z tym, z którym chcesz spędzić wieczność. Miłość to wspaniała rzecz, może najlepsza - warto na nią czekać - napisała na onthejlo.com.

Więcej informacji znajdziesz na tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram, The Guardian

Źródło zdjęcia głównego: Kevin Winter/Getty Images

Pozostałe wiadomości