Gwiazdy

Russell Crowe pokazał dzieciom Koloseum. "Chciałem, by zobaczyły moje dawne biuro"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
rmf24.pl
Russell Crowe

Russell Crowe opublikował na Twitterze rodzinną fotografię wykonaną przed Koloseum. Towarzyszy jej opis nawiązujący do filmu "Gladiator", w którym zagrał generała Maximusa. Post aktora znanego z takich produkcji jak "Dowód życia" czy "Człowiek ringu" rozbawił wielu internautów.  

Russell Crowe powrócił do Rzymu

Russell Crowe wraz z rodziną - partnerką Britney Theriot oraz dwoma synami z poprzedniego związku 18-letniem Charlesem i 16-letnim Tennysonem - zwiedza słoneczny Rzym. Z profilu legendarnego aktora dowiadujemy się, że m.in. podziwiali słynną Fontannę di Trevi, którą aktor nazwał "swoim ulubionym miejscem we wszechświecie".

Zobaczyli też główną atrakcje Wiecznego Miasta, czyli Koloseum. Przed zabytkiem zrobili selfie, któremu towarzyszy żartobliwy opis nawiązujący do roli generała Maximusa w filmie "Gladiator" z 2000 roku, za którą aktor dostał Oscara.

Zabrałem dzieciaki, żeby zobaczyły moje dawne biuro

Choć film "Gladiator" wcale nie powstawał w Rzymie, to tweet aktora spotkał się pozytywnym odbiorem. Fani byli rozbawieni.

Zobacz wideo: Zagraniczne gwiazdy

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Russell Crowe zagra postać watykańskiego egzorcysty

Jak podaje rmf24.pl, Russell Crowe przyjechał do Wiecznego Miasta za sprawą produkcji "Egzorcysta papieża", w której zagra o. Gabriele Amortha. Duchowny był oficjalnym egzorcystą watykańskim i diecezji rzymskiej, a także pisarzem. Zmarł w 2016 roku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: rmf24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Ernesto Ruscio/Getty Images

Pozostałe wiadomości