Gwiazdy

Margaret pochwaliła się kosmicznymi paznokciami. Ten manicure to prawdziwe dzieło sztuki

Gwiazdy

Margaret

Wakacje to najlepszy czas na odrobinę szaleństwa. Margaret podczas ostatniej wizyty u kosmetyczki zdecydowała się na niecodzienny manicure. Wokalistka postawiła na kosmiczne paznokcie, a efektem pochwaliła się na Instagramie.

Kosmiczne paznokcie Margaret

Piosenkarka nie raz udowodniła, że lubi zaskakiwać swoich fanów. Szałowe stylizacje wokalistki idealnie wpisują się w modowe trendy i zwracają uwagę przechodniów na ulicach. Niedawno artystka pochwaliła się także zaskakującymi paznokciami. Margaret zdecydowała się na kosmiczny, świecący lakier, a dodatkowo zaszalała także z kształtem. Takie paznokcie to już prawdziwe działo sztuki.

Filmik zamieszczony na Instagramie, gwiazda opisała jednym zdaniem

W czasach zarazy

Wyświetl ten post na Instagramie.

W czasach zarazy @patrycjajewsienia #nails

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Fani podziwiają styl Margaret

Margaret konsekwentnie buduje swój styl. Trzeba przyznać, że wokalistka lubi eksperymentować i bawić się modą. Oversizowe ubrania połączone z kosmicznymi dodatkami sprawiają, że całość zawsze prezentuje się obłędnie, a fani chętnie inspirują się swoją idolką. Nietuzinkowe nagranie paznokci, które artystka opublikowała w sieci, także nie umknęło obserwatorom. Internauci zafascynowani nietypowym wzorem i kształtem wyrażali w komentarzach swój zachwyt.

Genialne

– czytamy

Myślicie, że w takich paznokciach da się funkcjonować na co dzień?

Posłuchaj Margaret w jednym z jej najpopularniejszych utworów, "Serce Baila"

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości