Gwiazdy

Marcin Prokop na szpitalnym łóżku cały w gipsie. Internauta: "Przeraziłem się" 

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi

Marcin Prokop to jeden z tych współprowadzących Dzień Dobry TVN, po którym można się spodziewać wszystkiego. Tańczy, śpiewa, rysuje, jeździ na rowerze - dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Wszyscy wiedzą, że słynie z fantastycznego poczucia humoru, któremu czasem daje upust w swoich mediach społecznościowych. Tym razem było inaczej. Marcin narobił swoim obserwującym niezłego stracha, a to wszystko za sprawą jednego zdjęcia. 

Marcin Prokop przestraszył swoich fanów

Marcin Prokop prężnie prowadzi swoje media społecznościowe, na których pokazuje swoje codzienne życie. Każdy, kto zna dziennikarza wie, że podchodzi do życia z pewnym dystansem. Tym razem dodał zdjęcia, na którym jest cały w gipsie. W opisie szybko uspokoił swoich obserwujących, że to jedynie charakteryzacja do jednego z odcinków wyprawy, którą Marcin realcjonuje na swoim kanale na YouTube , jednak niektórzy zdążyli się przestraszyć, zanim przeczytali, o co tak naprawdę chodzi.

Dziennikarze TVN

Krótka piłka z Anitą Werner
Krótka piłka z Anitą WernerDzień Dobry TVN
wideo 2/7

- Na szczęście to tylko "ubranko" do roli w filmie, chociaż poleżenie w tym garniaku zaledwie przez kilka godzin uzmysłowiło mi, z czym muszą mierzyć się ci, którzy naprawdę walczą z podobnymi wyzwaniami. Wszystkim im wysyłam serdeczne pozdrowienia i wyrazy najgłębszej empatii, której czasami brakuje ludziom zdrowym. No i poza wszystkim, uważajcie na siebie, kochani.

Nie wszyscy zdążyli przeczytać opis i kila osób wpadło w panikę widząc swojego ulubieńca przykutego do szpitalnego łóżka. Szybko posypały się komentarze: 'Przestraszyłam się', 'Przeraziłam się', 'Pierwsze wrażenie, o żesz'

Dorota Wellman i Marcin Prokop jako prowadzący Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman i Marcin Prokop stanowią jeden z najbardziej znanych i lubianych duetów telewizyjnych. Współpracują od 2007 roku. Nic zatem dziwnego, że przez tyle lat zdążyli się ze sobą zżyć. Ich relacja dojrzewała na oczach widzów, którzy od samego początku cenią ich nie tylko za profesjonalizm, ale przede wszystkim za dobrą energię i humor.

Dziennikarze nie ukrywają, że po tylu latach znają się już jak "łyse konie". Przyjaźnią się też poza programem, dzięki czemu przeżyli ze sobą naprawdę wiele.

W tym duecie to Dorota Wellman jest tą spokojniejszą połówką, która czuwa nad wszystkim. Nie ukrywa również, że z Marcinem wszystko jest możliwe.

- Dawać mu jakiekolwiek sprzęty do ręki to jest niebezpieczna sprawa - instrumenty muzyczne, przedmioty leżące na stole... To jest człowiek, który zagra na wszystkim, ale i zepsuje wszystko. Mamy w swojej karierze program, w którym jeździliśmy na chińskich, podwójnych rowerach i zanim zaczęliśmy program, zepsuliśmy ich trzy sztuki. Wszystko jest możliwe z Marcinem i dlatego jest tak pięknie. Myślę, że na tym polega program na żywo - żeby się działo - jak będzie nudno, to ludzie nie będą chcieli nas oglądać - wyznała dziennikarka w rozmowie z redaktorką serwisu Dzień Dobry TVN, Karoliną Kalatzi.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: instagram/marcinprokop; EastNews

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości