Gwiazdy

Uczestnik "Top Model" i popularna trenerka zostaną rodzicami. Znamy płeć dziecka

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Kacper i Karolina - młodzi, piękni i zakochani

Kacper Orenkiewicz i Karolina Darska ogłosili, że są parą. Trenerka i były uczestnik programu "Top Model" spotykają się od 1,5 roku i niedługo powitają na świecie dziecko. W Dzień Dobry Wakacje zakochani ujawnili płeć swojej pociechy.

Karolina Darska i Kacper Orenkiewicz będą mieli dziecko

Karolina Darska jest trenerką personalną i prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje już 100 tysięcy osób. Miesiąc temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka, ale nie chciała zdradzić, kim jest jej partner. W Dzień Dobry Wakacje trenerka pierwszy raz przyznała, że jej serce zdobył uczestnik 10. edycji Top Model Kacper Orenkiewicz.

Para spotyka się od roku. Aktualnie influencerka jest na początku 8. miesiąca ciąży. Czemu nie chcieli dzielić się tym, że są w związku i razem spodziewają się dziecka? Zakochani starali się chronić swoją prywatność i dbać o wewnętrzny spokój. O ich relacji, a później ciąży (do trzeciego trymestru) wiedziały jedynie najbliższe im osoby.

- Na początku byliśmy w szoku, ale teraz się cieszymy. Trzy dni przed otrzymaniem tej wiadomości rozmawialiśmy o dzieciach, jak chcielibyśmy, żeby to wyglądało - opowiada Kacper. - Nagle bum, ja robię test i okazało się, że jestem w ciąży - dodaje Karolina.

Karolina Darska i Kacper Orenkiewicz - jakie mają plany?

Karolina i Kacper poznali się przypadkowo na Instagramie. Od razu złapali ze sobą świetny kontakt. Jak przyznają, nie spodziewali się, że tak szybko zostaną rodzicami, jednak ostatecznie stwierdzili, że "tak po prostu miało być". Para już niedługo powita na świecie córeczkę.

Zakochani chcą zamieszkać ze sobą jak najszybciej. Czy zamieszkają w Norwegii, gdzie od 4 roku życia mieszka Kacper? Na ten moment Karolina chce zostać w Polsce, aby skorzystać z pomocy rodziców w opiece nad maluchem. Jednak wszystko jeszcze jest do rozważenia, a głównym celem pary jest po prostu bycie razem.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Karolina Rybińska/Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości