Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka przekazała smutną wiadomość. "Są już RAZEM... Tatul i Mama"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka podzieliła się z fanami smutną informacją. Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis, w którym pożegnała zmarłego ojca. Słowa pogrążonej w żałobie aktorki zostały opatrzone wyjątkowymi zdjęciami.

Katarzyna Skrzynecka w żałobie po stracie bliskiej osoby

Katarzyna Skrzynecka uznawana jest za niezwykle rodzinną osobę. Na jej instagramowym profilu często pojawiają się zdjęcia najbliższych oraz wzmianki na temat spędzanych z nimi chwil. Tym razem gwiazda zdecydowała się opublikować w sieci przykrą informację. W emocjonalnym wpisie przekazała, że 18 czerwca 2022 roku odszedł jej tata. Aktorka do ostatnich chwil czuwała przy ukochanym ojcu. 

Odeszli w 2021

Odeszli w tym roku…
Odeszli w tym roku…Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

- Są już RAZEM... Tatul, Mama, Stryj - ukochany Brat Bliźniak (...). Tatul KOCHAŁ przyrodę, piękne chmury, krajobrazy, ptaki, serdeczny uśmiech, zgodę, pokorę życia, pogodę ducha, zdrowy styl życia, muzykę klasyczną, wycieczki rowerowe, ballady na jazzową trąbkę... i NAS najbardziej na świecie - napisała Katarzyna Skrzynecka pod rodzinnymi fotografiami.

Katarzyna Skrzynecka żegna zmarłego ojca

Katarzyna Skrzynecka podzieliła się ze swoimi obserwatorami pięknym wspomnieniem o ukochanym rodzicu, jednocześnie podkreślając, że najważniejsze słowa pragnie zachować dla siebie. Pożegnalny post zwrócił uwagę wielu osób. Świadczy o tym chociażby liczba pokrzepiających komentarzy adresowanych do aktorki i jej bliskich.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego:  Andras Szilagyi/MW Media

Pozostałe wiadomości