Katarzyna Skrzynecka pokazała, jak wypoczywa na wakacjach w Grecji. "Z dala od pięciogwiazdkowych kurortów"

Katarzyna Skrzynecka
Tomasz Urbanek/East News
Bez wątpienia to jej ulubione miejsce na Ziemi. Katarzyna Skrzynecka kocha Grecję i bardzo często lata tam na wakacje. Tym razem wybrała się na Kretę, gdzie wypoczywa i spędza czas z rodziną.

Katarzyna Skrzynecka w Grecji

Katarzyna Skrzynecka po intensywnym czasie pracy w Polsce poleciała na zasłużony urlop. Wraz z najbliższymi jest właśnie na Krecie, a swoją podróż chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Chwali się zdjęciami pięknych krajobrazów. Aktorka uwielbia grecki klimat, kulturę i jedzenie, więc nic dziwnego, że bardzo często tam wraca.

Choć Grecja jest popularnym celem wakacyjnych wyjazdów i jest tam wiele miejsc, które są pełne turystów, to Skrzynecka potrafi odnaleźć urokliwe puste plaże, gdzie w odosobnieniu może napawać się szumem morza. Okazuje się bowiem, że gwiazda nie przepada za zatłoczonymi miejscowościami.

- Z dala od pięciogwiazdkowych, tłumnych kurortów... Są jeszcze w Grecji takie azyle... - napisała na Instagramie.

Miłość do Grecji

Od wielu lat Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki regularnie latają do Grecji, gdzie spędzają czas na plaży, zwiedzają miasteczka i snurkują. To ich ulubiony kraj i co ciekawe, właśnie z języka greckiego pochodzi imię ich córki, 10-letniej Alikii Ilii.

- Moja najukochańsza zaklinaczka zwierząt! Zwierzęta ją kochają i lgną do niej, czując magiczną duszę i piękne, dobre serce. LOVE! Imię Alikia (Aliki z greckiego) oznacza "krystaliczna, szczera, szlachetna" - wyznała aktorka.

Skrzynecka i Łopucki mają na tyle duży sentyment do Grecji, że nawet w swoim warszawskim mieszkaniu postanowili stworzyć namiastkę tamtejszego klimatu, m.in. jakiś czas temu przywieźli greckie rośliny, które ozdabiają ich taras. Mają również mnóstwo pamiątek z wakacyjnych podróży, które Kasia chętnie pokazuje na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Katarzyna Skrzynecka o sposobach na gorsze dni. Co sprawia, że jest "niezniszczalna"

x-news

Autor: Justyna Piąsta

podziel się:

Pozostałe wiadomości