Misiek Koterski i Marcela Leszczak ponownie się rozstali? Modelka odniosła się do sprawy

Marcela Leszczak o swojej muzycznej karierze
Świat polskiego show-biznesu wstrzymał na chwilę oddech, kiedy Marcela Leszczak oznajmiła, że ona i Misiek Koterski rozstali się. Choć powód rozpadu ich związku nie jest jeszcze znany, to plotek na ten temat nie brakuje. Kilka słów na ten temat opowiedział w programie Mateusz Hładki.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak nie są już razem

Informację o rozstaniu przekazał naszym widzom w programie Mateusz Hładki.

- Przeżyjmy to raz jeszcze. Otóż okazuje się, że jedna z najbardziej charakterystycznych par polskiego show-biznesu, czyli Michał Koterski i Marcela Leszczak ponownie się rozstali – oświadczył dziennikarz.

- No właśnie ponownie – zareagowała Gosia Ohme.

- A to taka cudowna para – dopowiedział Filip Chajzer.

- Powiem tak, nie zablokowali się w mediach społecznościowych, nie wyrzucili się ze znajomych, więc może jeszcze będzie powrót - spekulował Mateusz.

Przypomnijmy, że w poniedziałek 25 stycznia modelka zorganizowała na swoim profilu na Instagramie Q&A z fanami. Obserwatorzy gwiazdy mogli zapytać ją, o co tylko chcieli. W morzu pytań nie mogło zabraknąć tematów miłosnych. Jeden z fanów zapytał więc wprost:

Czy to prawda, że Ty i Misiek się rozstaliście?

Marcela odpowiedziała twierdząco za pomocą emotikony z napisem "yes", nie zdradzając nic więcej.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski - historia związku

Od początku związek Michała Koterskiego i Marceli Leszczak wzbudzał ogromne zainteresowanie prasy kolorowej. Informacja o romansie polskiego aktora i finalistki programu "Top Model" pojawiła się równo 4 lata temu. Po niecałym miesiącu randkowania, Misiek Koterski oświadczył się Marceli. Modelka przyjęła pierścionek, a krótko po tym zakochani oznajmili, że już wkrótce zostaną rodzicami.

Michał Koterski wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że wiele zawdzięcza tej miłości. Aktor przyznał, że nigdy tak bardzo nie otworzył się przed żadną kobietą. Marcela przyczyniła się do tego, że udało mu się wyjść za nałogów i "stanąć na nogi". Wydawało się, że narodziny ich synka jeszcze mocniej scaliły związek. Niestety, z początkiem 2021 r. modelka oznajmiła, że ich związek dobiegł końca.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Marcela Leszczak o swojej muzycznej karierze

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Hładki

podziel się:

Pozostałe wiadomości