Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zostanie brunetką? Gwiazda pochwaliła się nową fryzurą

Gwiazdy

Aktualizacja:
Małgorzata Rozenek-Majdan fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan na początku czerwca urodziła trzeciego syna, Henryka. Zaledwie kilka tygodni po porodzie gwiazda zachwycała fanów nienaganną figurą i olśniewającym wyglądem. "Perfekcyjna" na Instagramie pochwaliła się także nową fryzurą. Czyżby świeżo upieczona mama chciała zostać brunetką?

Małgorzata Rozenek – powrót do pracy

Małgorzata Rozenek nie próżnuje. Gwiazda zaledwie dwa tygodniu po porodzie postanowiła wrócić do pracy. Olśniewająca i pełna zapału pojawiła się na planie piątego sezonu Projektu Lady, a z fanami w mediach społecznościowych podzieliła się pierwszymi zdjęciami z nagrań.

Internauci szybko dostrzegli nowe zdjęcia i nie mogli wyjść z podziwu. Małgosia wygląda naprawdę obłędnie. Po opuchliźnie i nadprogramowych kilogramach nie ma ani śladu. Fani nie mogli uwierzyć, że w tak krótkim czasie po porodzie gwiazda odzyskała dawną figurę i wygląda jak milion dolarów.

Ja się pytam, gdzie te ponadprogramowe kilogramy?

- piszą w komentarzach fani.

Małgosia Rozenek zmieniła fryzurę

Gwiazda oprócz powrotu do dawnej sylwetki postawiła na jeszcze jedną zmianę. Na Instagramie podzieliła się efektami po wizycie u fryzjera. Jak sama przyznała, tym razem zdecydowała się na przyciemnienie swoich włosów. Czy żona Radosława Majdana wróci do brązu? Nowy post świeżo upieczona mama skomentowała dwoma hasztagami.

#newhaircolor #ciemnocorazciemniej

Fani nie szczędzili Małgosi komplementów. Wszyscy jednogłośnie przyznali, że gwiazda fantastycznie prezentuje się w przyciemnionych włosach.

Coraz ciemniej, a jakby coraz młodziej

- czytamy pod zdjęciem.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości