Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan z humorem odpiera ataki internautów. "Jaką dramę dziś kręcimy?"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan przed świętami Bożego Narodzenia wybrała się z rodziną na urlop. W mediach społecznościowych regularnie publikuje zdjęcia na tle rajskich widoków. Fotografie nie wszystkim jednak przypadły do gustu. Internauci zarzucili jej nadmierny retusz. Co na to sama zainteresowana? Na krytykę odpowiedziała kolejną fotką w bikini.

Małgorzata Rozenek w bikini

Małgorzata Rozenek przebywa od kilku tygodni na urlopie w Tajlandii. Po dłużej przerwie od mediów społecznościowych ponownie wróciła do wirtualnego świata. Na Instagramie zdążyła pochwalić się już kilkoma malowniczymi kadrami.

Uwagę internautów zwróciła jednak nieco inna fotografia. Gwiazda opublikowała gorące zdjęcie w stroju kąpielowym, który podkreśla jej pośladki oraz długie nogi. W komentarzach oprócz komplementów znalazły się również nieprzychylne słowa. Obserwatorzy kolejny raz zarzucili Małgosi, że wspomaga się programami graficznymi i nadmiernie przerabia swoje zdjęcia.

Prezenterka nie pozostawiła tej sprawy bez odpowiedzi.

"Projekt Lady 6"

"Projekt Lady". Droga do finału
"Projekt Lady". Droga do finału TVN7
wideo 2/4

Pod postem pojawiło się także kilka krytycznych komentarzy dotyczących pokazywania ciała. "Czy matce tak przystaje? Ciekawe, co o tym myślą Pani synowie?" - zapytał jeden z internautów. Małgosia odpowiedziała: "Że matka ma tyłek".

Małgorzata Rozenek - Majdan ma dystans do hejtu

Po ostatnim zamieszaniu Małgosia zdecydowała się na opublikowanie kolejnego wpisu. Pochwaliła się zdjęciem w bikini.

Dzień dobry, Rebelio. Jaką dramę dziś kręcimy? 

Pod fotką bardzo szybko pojawiły się kolejne oskarżenia. Na szczęście Małgorzata mogła też liczyć na wsparcie swoich wiernych fanów. "Proszę się nie przejmować i robić swoje" - czytamy w komentarzach.   

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości