Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje 2. urodziny Henia. Nagranie rozczuliło internautów: "Popłakałam się ze wzruszenia" 

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan obchodzili urodziny najmłodszego syna - Henia. Z tej okazji szczęśliwi rodzice pozwoli 2-letniemu solenizantowi pobuszować w sklepie z zabawkami. Nagranie z wyprawy stało się hitem Internetu. - Jak mnie rozczula relacja między chłopcami - napisała jedna z fanek.

Majdanowie świętują urodziny Henia

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mamą trzech synów:  Stanisława i Tadeusza, którzy są owocami związku z Jackiem Rozenkiem oraz Henia, którego tatą jest Radosław Majdan. Ostatnio najmłodsza z pociech obchodziła 2. urodziny. Z tej okazji sławni rodzice zapewnili chłopcu moc atrakcji, o czym dowiadujemy się z Instagrama.

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Henryk #dzidziuśmajdana kończy dziś 2-latka. Całusom nie było końca 

Małgorzata Rozenek-Majdan zamieściła rozczulające nagranie z Heniem

Opisowi towarzyszy rozczulający filmik, na którym widzimy, jak mały solenizant wybiera sobie prezenty w sklepie z zabawkami, a potem wspólnie z najbliższymi w domowym zaciszu się nimi bawi i cieszy. Podczas obchodów nie zabrakło też okazałego tortu i buziaków. Tego dnia Henio otrzymał dużo czułości, a my śmiało możemy wnioskować, że 2-latek jest miłośnikiem motoryzacji. Znaczną część podarunków stanowiły bowiem samochody, które znalazły się również na urodzinowym cieście.

Zobacz wideo: Małgosia Rozenek-Majdan o szkole baletowej

Małgosia Rozenek-Majdan o szkole baletowej
Małgosia Rozenek-Majdan o szkole baletowej

Henio jest oczkiem w głowie fanów rodziny Majdanów. Pod postem zaroiło się od życzeń.

"To piękne i wzruszające, jak starsi bracia z czułością reagują na Henryka, naprawdę cudnie się na to patrzy. Popłakałam się ze wzruszenia. Sto lat dla Henryka, dużo zdrówka, bo całą resztę już ma. No miłości to mu życzyć nie trzeba", "Jak mnie rozczula relacja między chłopcami. Coś pięknego! Jesteście cudowną rodziną!", "Do zakochania. I taki całuśny! No to buziaki dla małego solenizanta", "Co za słodziak, cudowności dla Henryczka!" - czytamy w komentarzach.

Wszystkiego najlepszego od redakcji Dzień Dobry TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości